اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

رییس اتاق اصناف البرز : مردم به شایعات توجه نکنند

رییس اتاق اصناف البرز : مردم به شایعات توجه نکنند
حبیب توانگر خبرنگار

رئیس اتاق اصناف البرز با اشاره به اینکه هرگونه تغییر قیمت کالاها و خدمات از طریق مراجع ذیصلاح به مردم اطلاع رسانی خواهد شد از آنان درخواست کرد به شایعات توجه نکنند.

بهروز حصاری به ایران آنلاین گفت: متاسفانه برخی افراد فرصت طلب با انتشار شایعاتی در جامعه و ایجاد نگرانی در بین مردم به دنبال منافع خود هستند.
وی افزود: همانگونه که مسوولان ذیربط بارها اعلام کرده اند قیمت آرد سهمیه ای نانوایی های سنتی هیچگونه تغییری نداشته بنابراین  هرگونه افزایش قیمت نان های سنتی خلاف قانون است .
وی تاکیدکرد : اکنون بازرسان این اتاق  بطور مستمر در حال رصد نانوایی های استان هستند و با متخلفان بطور جدی برخورد قانونی می کنند.
وی تصریح کرد: با تغییر بهای آرد نانوایی های حجیم (فانتزی) نرخ نان های این رسته نیز تغییر خواهد کرد که طی روزهای آتی به این نانوایی ها  ابلاغ خواهد شد.
حصاری در خصوص نرخ آرد قنادی ها و شیرینی پز ها نیز گفت : از آنجا که انواع شیرینی نرخ مصوب دارد ، اگر آرد مصرفی این صنف دچار تغییرات قیمتی شود اتحادیه مربوطه باید نرخ های پیشنهادی خود را برای  تصویب به اتاق اصناف اعلام کند.
رییس اتاق اصناف البرز همچنین از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه افزایش قیمت خودسرانه نان و دیگر کالاها و تخلفاتی مانند گرانفروشی و کم فروشی مراتب را با شماره تلفن های 124 و 36117 اطلاع  دهند تا با متخلفات در اسرع وقت برخورد قانونی شود .

کپی