اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

تعویق بازی‌های آسیایی اردوی تیم ملی وزنه‌برداری را تعطیل کرد

تعویق بازی‌های آسیایی اردوی تیم ملی وزنه‌برداری را تعطیل کرد

اردوی نخست تیم ملی وزنه‌برداری بعد از تعویق بازی‌های آسیایی با تصمیم کادر فنی خاتمه یافت.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از ایرنا/ محمدحسین برخواه امروز (جمعه) در گفت و گویی افزود: این اردو با حمایت و تدارکات خوب فدراسیون، در شرایط مطلوبی قرار داشت و ورزشکاران هم از انگیزه بالایی برخوردارند اما با توجه به تعویق بازی‌های آسیایی، برنامه‌ریزی مجدد برای برگزاری اردوها ضروریست.

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری تصریح کرد: ملی‌پوشان را به حال خود رها نخواهیم کرد و قطعا دومین مرحله از اردوی آماده‌سازی را در خرداد ماه برگزار می‌کنیم.

برخواه توضیح داد: اگر مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی در زمان مقرر برگزار شود اوائل خرداد ماه اردوی دوم را شروع می‌کنیم و برنامه انتخابی برای تعیین نفرات اعزامی خواهیم داشت. اما با احتمال اینکه مسابقات همبستگی نیز طبق برنامه برگزار نشود اردوهای مقطعی را با هماهنگی فدراسیون بصورت ۲ هفته در ماه برگزار خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان در کلمبیا که اولین مرحله انتخابی المپیک ۲۰۲۴ است و اهمیت ویژه ای دارد برنامه‌ریزی دقیقی خواهیم داشت تا بتوان تیم خوب و کاملا آماده را روانه مسابقات کنیم تا اولین قدم را محکم برداریم.

شورای المپیک آسیا امروز در جلسه خود در ازبکستان تعویق بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو چین را به صورت رسمی اعلام کرد.

چین در اوایل سال جاری نیز به دلیل  شدت گرفتن کرونا، از میزبانی مسابقات جهانی وزنه‌برداری انصراف داده بود که در هفته گذشته کلمبیا به عنوان میزبان انتخاب شد.

/انتهای پیام

کپی