اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

سایبان مسافرتی متحرک چیست؟

سایبان مسافرتی متحرک چیست؟

اگر اهل سفر هستید و گشت و گذار در طبیعت از تفریحات همیشگی تان به شمار می رود، تهیه یک سایبان مسافرتی متحرک را در اولویت قرار دهید. سایبان مسافرتی متحرک با ایجاد استراحتگاهی موقت می تواند تجربه سفر شما را لذت بخش تر و آسان تر از قبل گرداند.

ساخت انواع سایبان مسافرتی متحرک توسط دیدگاهان

سایبان مسافرتی، سایبانی پرتابل (قابل حمل) و سبک است که از چند پایه نگهدارنده و پارچه سایبان تشکیل شده. در این سایبان برخلاف چادر مسافرتی و، پارچه ها اطراف سایبان را دربرنمی گیرند. همین امر باعث می شود که این سایبان ها برپا کردن راحت تری داشته باشند. در ضمن می توانید هنگام گذران وقت در زیر این سایبان ها، از مشاهده مناظر اطراف هم لذت ببرید.

سایبان مسافرتی متحرک در ابعاد و اشکال متنوعی طراحی و ساخته می شود. سایبان های چهار نفره و هشت نفره معمولا بیشترین طرفدار را در میان انواع سایز ها دارند. البته سایبان هایی با ظرفیت دلخواه نیز قابل تولید هستند.

پارچه های به کار رفته در سایبان های مسافرتی متحرک تنوع رنگی و طرحی بالایی دارند. این پارچه ها علاوه بر اینکه بسیار مقاوم هستند، زیبایی ظاهری سایبان را نیز برعهده دارند. قسمت های جانبی سایبان های مسافرتی باز هستند و به وسیله پارچه پوشانده نمی شوند. اما بسته به طراحی سایبان، گاهی اوقات ممکن است لازم شود تا لبه پارچه ای کوتاهی برای قسمت های جانبی سایبان هم طراحی شود. زیرا خورشید در ساعت آغازین و پایانی روز بسیار نزدیک به افق است. بدون این تمهیدات نور خورشید برای افراد آزار دهنده خواهد بود. با طراحی این لبه کوتاه در هر زمان از روز، سایبان می تواند جلوی تابش مستقیم خورشید به فضای زیر خود را بگیرد. البته بعضی از سایبان های مسافرتی حالت قوسی شکل دارند که خود به خود کار این لبه را انجام می دهد.

از نظر شکل، سایبان های سفری را هم در نوع چند ضلعی، هم در نوع گرد و هم اشکال پیچیده تر طراحی می کنند. طراحان سایبان های مسافرتی در مجموعه دیدگاهان، با در نظر گرفتن سلیقه مشتریان و اعمال نوآوری در ساخت می توانند سایبانی زیبا و در عین حال استاندارد طراحی کنند. بنابراین اگر برای سایبان سفری مورد نظر خود طرح به خصوصی در ذهن دارید، می توانید آن را با مشاوران مجموعه دیدگاهان در میان بگذارید.

امکان جابجایی آسان سایبان های کمپینگ و مسافرتی

یکی از ویژگی های اصلی سایبان های مسافرتی قابلیت حمل آسان آن هاست. وقتی برای کمپ و گذران وقت به دامان طبیعت می روید گاهی اوقات لازم است که از مسیر های دشوار و خسته کننده عبور کنید. بنابراین نمی توانید وسایل سنگین و بزرگ را به راحتی جا به جا نمایید. تمامی مدل های متحرک سایبان برقی و سایبان های مسافرتی متحرک مجموعه دیدگاهان با در نظر گرفتن همین مسئله طراحی شده اند. در نتیجه سبک وزن و کم جا هستند.

در حقیقت پایه ها و چارچوب سایبان به راحتی تا می شود و جای بسیار اندکی را اشغال می کند و پارچه آن نیز به راحتی قابل جمع شدن است. همانطور که ذکر شد، وزن سبک از ویژگی های اصلی سایبان های سفری به شمار می رود. اما باید در نظر داشت که وزن سبک نباید منجر به کم شدن مقاومت و ایستایی سایبان شود. سایبان باید بتواند کارایی خود را حتی با قرارگیری در معرض وزش باد و بارش باران های شدید حفظ کند. در نتیجه پیچیدگی اصلی در طراحی سایبان های مسافرتی در این است که هم وزن سبکی داشته باشند و هم پایداری بالا. مجموعه دیدگاهان برای نیل به چنین ساختاری در سایبان های مسافرتی، از چندین اصل کمک می گیرد:
•استفاده از دانش روز دنیا در طراحی و ساخت و همچنین رعایت استانداردها.
•استفاده از مواد اولیه باکیفیت و مناسب.
•مهندسی درست و اصولی سازه سایبان.

 

ارائه سایبان مسافرتی ارزان قیمت برای آفرود سواران

سفرهای آفرودی از لذت بخش ترین تجربه های طبیعت گردی به شمار می روند. با نصب یک سایبان آفرود در کنار این خودرو ها، می توان خودرو را به محلی فوق العاده برای کمپ های کوتاه مدت در طبیعت تبدیل کرد. سایبان های آفرود در قسمت فوقانی خودروهای آفرود نصب می شوند و سایبانی ایده آل در بخش جانبی خودرو ایجاد می کنند. با نصب این سایبان ها دیگر نیازی نیست که هزینه های بالای اقامت در شهرهای گوناگون را پرداخت کنید. به علاوه میتوانید در نزدیکی مکان های مورد علاقه خود اتراق کنید.


سایبان های آفرود میتوانند با هزینه ای بسیار مقرون به صرفه، خودروی شما را به یک کمپ سیار تبدیل کنند. سایبان های مسافرتی آفرود حتی در نوع برقی هم تولید میشوند؛ و میتوان آنها را به کمک ریموت باز و بسته کرد.


کیفیت بالای سایبان های مسافرتی دیدگاهان

سایبان مسافرتی متحرک در انواع شرایط جوی و اقلیمی مورد استفاده قرار میگیرند. به همین دلیل لازم است که همه اجزای آن از کیفیت مناسبی برخوردار باشد. مقاومت در برابر تابش نور آفتاب و اشعه ماورای بنفش، آب گریزی، ضد حریق بودن، مقاومت در برابر پارگی و مقاومت در برابر خوردگی از جمله ویژگی هایی است که سایبان های مسافرتی باید داشته باشند.

در ضمن با توجه به اینکه سایبان ها را معمولا در مناطق مرطوب نصب می کنند، هم پارچه و هم پایه و چارچوب سایبان، لازم است تا در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی مقاومت بالایی داشته باشند. در غیر این صورت عمر مفید سایبان بسیار کوتاه بوده و به سرعت عملکرد مناسب خود را از دست می دهد.

نصب بسیار آسان و آموزش نصب و جمع کردن سایبان در شرکت

برپا کردن سایبان مسافرتی گاهی اوقات به یک امر وقت گیر و پردردسر مبدل می شود. مجموعه دیدگاهان برای جلوگیری از این امر، کلیه مراحل نصب و جمع کردن سایبان ها را در هنگام خرید به خریداران آموزش می دهد. علاوه بر این در هنگام طراحی و ساخت سایبان مسافرتی متحرک، تلاش مهندسان و تکنسین های دیدگاهان بر این است که راحت ترین روش نصب و جمع کردن را برای سایبان ها طراحی کنند. خلاقیت در طراحی سبب شده که سایبان های مجموعه دیدگاهان نصبی آسان و سریع داشته باشند. به طوری که هر کاربری می تواند آن را فورا یاد گرفته و اجرا کند.

کپی