اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

مهمترین نکات انتخاب آموزشگاه زبان فرانسه

مهمترین نکات انتخاب آموزشگاه زبان فرانسه

آموزشگاه زبان فرانسه اولین جایی است که هر زبان‌آموز علاقمند به زبان فرانسه به آن مراجعه می‌کند. اگر گشتی در شبکه‌های مجازی، اینترنت و مطبوعات بزنید، تبلیغات متنوعی درباره انواع شیوه‌های آموزش زبان فرانسه یا آموزشگاه زبان فرانسه را مشاهده می‌کنید. امروز ما به دنبال آن هستیم که به شما بهترین نکات برای انتخاب یک آموزشگاه مناسب را برای یادگیری زبان فرانسه را ارائه کنیم.

آموزشگاه زبان فرانسه

یادگیری زبان فرانسه به خاطر غیرعرف بودن آن برای ما ایرانی‌ها کمی دشوار است. زبان فرانسه در مدارس ما تدریس نمی‌شود و زبان بین‌المللی اصلی نیست. با این حال نقش و حضور زبان فرانسه در تجارت، سیاست، هنر و بسیار از علوم انسانی غیرقابل انکار است. اگر به دنبال یادگیری این زبان شیرین هستید، بهتر است که به یک آموزشگاه زبان فرانسه حرفه‌ای مراجعه کنید.پس به موارد زیر دقت کنید:
• آموزشگاه زبان فرانسه‌ای را انتخاب کنید که دارای تجربه در امر آموزش باشد. زبان فرانسه نیازمند یادگیری دستگاه آوایی و نوشتاری است که بسیار با زبان انگلیسی متفاوت است. به همین علت یادگیری آن از یک استاد مجرب بسیار مهم است.
• تجهیزات یادگیری آموزشگاه زبان فرانسه مورد نظر را بررسی کنید. گرچه زبان‌آموزی به فناوری‌های پیچیده‌ای نیاز ندارد، با این حال فضا، محیط و برخی از تجهیزات آموزشی باید از نظر کیفی مناسب و به روز باشند. کیفیت تجهیزات کمک آموزشی یکی از مهمترین گزینه‌ها برای یادگیری خوب زبان فرانسه است.
• درباره منابع آموزشی جویا باشد. از مدرسین و یا مدیران آموزشگاه زبان فرانسه انتخابی خود بخواهید که منابع زبان‌آموزی را به شما معرفی کنند. منابع زبان فرانسه همه در یک کیفیت نیستند و هر کدام برای یک سطح دانش و یک توانمندی خاص طراحی شده‌اند. هماهنگی میان هدف منابع آموزشی و نیازهای زبان‌آموزی شما بسیار مهم است.
• امکان آموزش آنلاین آموزشگاه زبان فرانسه انتخابی خودتان را بررسی کنید. در دوره کرونا بسیاری از کلاس‌های زبان‌آموزی از حالت حضوری به حالت غیرحضوری و آنلاین تبدیل شد. آموزشگاه انتخابی باید بتواند مانور لازم برای انجام چنین تغییراتی را داشته باشد.
• از نظر شخصی فاصله رفتن به آموزشگاه زبان فرانسه را در نظر بگیرید. هزینه ایاب و ذهاب و زمان صرف شده برای رسیدن به این آموزشگاه می‌تواند در طول مدت کلاس بیش از حد زیاد شده و آزار دهنده باشد. پس در ابتدای راه حتماً به این مسئله فکر کنید که طی مسیر تا چه اندازه می‌تواند باعث خستگی شما شود و چقدر برای شما هزینه زمانی و پولی دارد.

 

دوره مکالمه زبان انگلیسی

 

راهکارهای بهتر برای زبان‌آموزی

بسیار از زبان‌آموزان برای تقویت مهارت‌های زبانی خودشان ترجیح می‌دهند که در یک دوره مکالمه زبان انگلیسی و یا سایر دوره‌های مکالمه زبان‌های مختلف شرکت کنید. دوره‌های مکالمه از آن نظر که بر مبنای غریزه زبان‌آموزی انسان استوار هستند فرصت‌های خوبی را برای یادگیری زبان در اختیار شما قرار می‌دهند. اما با این حال برای بهره گیری بهتر از دوره‌های مکالمه زبان انگلیسی، فرانسه و یا هر دوره مکالمه دیگری به این چند نکته دقت کنید:
• در کلاس فعال باشید. دوره‌های مکالمه زبان به تعامل شما در زمان کلاس وابسته است. در صورتی که قصد شرکت در دوره مکالمه زبان انگلیسی، فرانسه یا هر زبان دیگری دارید، فعالانه در کلاس مشارکت داشته باشد. مهم نیست که مهارت شما برای صحبت کردن چقدر ضعیف است و یا چقدر مشکل دارید، اگر شروع به صحبت نکنید هیچ پیشرفتی نخواهید داشت. (به عنوان یک تجربه شخصی می‌گویم، تمرکز صرف بر روی مطالعه بودن حضور فعال در مکالمه شما را وضعیت بغرنجی قرار می‌دهد. من مدت‌ها کتاب‌های انگلیسی را به راحتی می‌خواندم، اما برای صحبت با انگلیسی زبانان واقعاً دچار مشکل بودم. پس در دوره‌های مکالمه زبان  شرکت کنید)؛
• منبع درسی را قبل از حضور در کلاس مطالعه کنید تا در کلاس تمام تمرکز شما بر روی مکالمه باشد. دوره مکالمه زبان انگلیسی به مانند یک رینگ بوکس است، شما باید در قبل از آن فعالانه تمرین کردن باشید و گرنه حضور در کلاس چندان به مهارت شما اضافه نمی‌کند.
• حتماً کتاب های داستانی را بخوانید. کتاب‌های داستانی به تقویت روز افزون توانایی‌های مهارتی شما کمک می‌کند، اگر واقعاً می‌خواهید در مکالمه قوی شوید، باید دانشواژه شما در هر زبانی تقویت شود تا به بهترین شکل پیش بروید.
• فیلم و سریال را از یاد نبرید. برای رسیدن به نتیجه مطلوب حتماً سریال و فیلم مشاهده کنید. مشاهده فیلم و سریال به خصوص با زیرنویس انگلیسی به شما در درک بهتر مفاهیم کمک می‌کند. (دقت کنید از زیرنویس فارسی استفاده نکنید). در صورتی که در درک سریال و یا فیلم‌ها مشکل دارید بهتر است که از کتاب‌های داستان کمک بگیرید.

 

کلاس‌های ویژه در شرکت‌ها

شرکت در کلاس‌ زبان ویژه شرکت‌ها نکته منفی نیست اما به مانند سایر دوره‌های مکالمه زبان انگلیسی و یا سایر زبان‌ها تمرکز، تعامل، پیش مطالعه، مطالعه ادبیات و دیدن فیلم زبان اصلی را از یاد نبرید. سطح و نتیجه زبان‌آموزی نیز بسته به سطح کلاس‌های ویژه در شرکت‌ها دارد.

بهترین آموزشگاه زبان فرانسه کجاست؟

 

بسیاری از دوستان اکنون مشتاق هستند که اقدام به یادگیری زبان فرانسه کنند، یا آنکه در یک دوره مکالمه زبان انگلیسی شرکت کنند. ما بر حسب تجربه و نتایجی که مشاهده کرده‌ایم، آموزشگاه سفیر گفتمان یک موسسه برتر زبان‌آموزی است. تفاوت این موسسه با سایر موسسه‌ها در آن است که فناوری، استادان مجرب، منابع قابل اعتماد و ساعت‌ها تجربه آموزشی را در کنار هم آورده است. در سفیر گفتمان آموزش‌های زبان‌آموزی برای زبان فرانسه، زبان انگلیسی و سایر زبان‌های بین‌المللی  برگزار می‌شود. شما در سفیر گفتمان به راحتی می‌توانید تمامی مهارت‌های زبان‌آموزی خودتان را تقویت کنید.
اگر مدیر یک سازمان هستید و در فکر تقویت مهارت‌های زبانی کارمندان خودتان هستید، سفیر گفتمان کلاس‌های زبان ویژه شرکت‌ها را نیز در زمره خدمات خود دارد و می‌تواند به سرعت و با کمترین هزینه کلاس‌های زبان‌آموزی را در محل آموزشگاه و یا شرکت شما برگزار کند.
همین الان به سایت سفیر گفتمان مراجعه کرده و از تجربیات آن‌ها بهره‌مند شوید.

کپی