اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

میادین میوه و تره بار تهران سه شنبه تعطیل است

میادین میوه و تره بار تهران سه شنبه تعطیل است

سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران اعلام کرد که میادین میوه و تره بار پایتخت روز سه‌شنبه (۱۳ اردیبهشت) همزمان با عید سعید فطر تعطیل است.

به گزارش ایران آنلاین، سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران در این اطلاعیه آورده است: با توجه به تعطیلی میادین و بازارهای میوه و تره بار در روز عید فطر، به شهروندان توصیه می‌شود مایحتاج و محصولات مورد نیاز خود را با رعایت کامل نکات بهداشتی و استفاده از ماسک و دستکش، دوشنبه (۱۲ ادریبهشت) از این مراکز تهیه و خریداری کنند.

میادین و بازارهای میوه و تره بار روز چهارشنبه (۱۴ ادریبهشت) از ساعت هشت تا ۱۳، باز و آماده ارائه خدمات به شهروندان است.

تکمیل زنجیره تأمین، عامل افزایش کیفیت و کاهش قیمت میوه و تره‌بار

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران گفت: برای افزایش کیفیت و کاهش قیمت محصولات کشاورزی در میادین میوه و تره بار، به دنبال تکمیل زنجیره تأمین و حذف واسطه‌های غیرضرور هستیم.

ایوب فصاحت با اشاره به اصلاح الگوی کشت با سفارشی کردن تولید محصولات کشاورزی و انتقال سلایق و انتظارات مصرف‌کنندگان به بخش تولید به عنوان یکی از نتایج تکمیل زنجیره تأمین که از سوی این سازمان در دوره جدید مدیریت شهری دنبال می‌شود، اظهارکرد: در توسعه بازارهای میوه و تره بار در محلات پرجمعیت پایتخت به منظور دسترسی آسان‌تر همه شهروندان به ویژه اقشار کم‌برخوردار، از مشارکت بخش خصوصی استقبال می‌کنیم.

به گزارش ایرنا، حدود ۳۰۰ میدان و بازار میوه و تره بار در مناطق ۲۲ گانه تهران فعال است.

 

انتهای پیام/


 

 

کپی