اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

در مراسم تجلیل از کارگران نمونه شهرداری تهران؛

وزیر کشور: حقوق کارگران امسال افزایش قابل توجهی خواهد داشت

وزیر کشور: حقوق کارگران امسال افزایش قابل توجهی خواهد داشت

وزیر کشور گفت: مدیریت شهری تهران فردی انقلابی و جهادی است و امسال نیز شاهد افزایش قابل توجهی در حقوق کارگران شاهد خواهیم بود.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از ایرنا، سردار احمد وحیدی شنبه شب در مراسم تجلیل از کارگران نمونه شهرداری تهران در سالن همایش های بین المللی باغ موزه دفاع مقدس، ضمن تبریک روز شورا و کارگر، با بیان اینکه جوهره انسان به کار است و انسان بدون کار هیچ معنایی ندارد، گفت: ارزش معنوی کارگران با هیچ شغلی قابل مقایسه نیست و ثمره این تلاش ها نزد خداوند بالاترین جایگاه را دارد.

وی افزود: کار یعنی حرکت و ایستادن در مسیر حقیقت انسانی است و اجر نوع کار نیز نزد خداوند متعال متفاوت است.

وحیدی تصریح کرد: کارگری در نیمه های شب در سرما و گرما مشغول خدمت رسانی به مردم است نزد خداوند پاداش ویژه ای دارد.

وزیر کشور ادامه داد: کارگری که کار خود را به خوبی انجام دهد اجر او از پزشک متخصص که کارش را به خوبی انجام ندهد بیشتر است به همین منظور مزد معنوی کارگران در بالاترین رتبه قرار دارد.

وی با بیان اینکه شهر بدون کارگر معنایی ندارد، گفت: شما کارگران چشم و چراغ شهرها هستید و مدیریت شهری تلاش دارد در زندگی مادی نیز اثرات خوبی بگذارد.

وزیر کشور خطاب به کارگران گفت: مدیریت شهری تهران فردی انقلابی و جهادی است و امسال نیز شاهد افزایش قابل توجهی در حقوق کارگران شاهد خواهیم بود و مدیریت شهری تهران نیز تلاش دارد سطح زندگی کارگران را افزایش دهد.

/انتهای پیام 

کپی