اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

سجادی: رییس‌جمهور تاکید زیادی بر اجرای عدالت ورزشی دارند

سجادی: رییس‌جمهور تاکید زیادی بر اجرای عدالت ورزشی دارند

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه رییس‌جمهوری تاکید زیادی بر اجرای عدالت ورزشی دارند گفت: جوانان ورزشکار در بهترین زمان عصاره وجودی خود را برای کشور گذاشته‌اند و ما وظیفه داریم که مشکلات آنها را رفع کنیم.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از ایرنا، سیدحمید سجادی امروز شنبه در دیدار با ملی‌پوشان وزنه‌برداری، اظهار داشت: باعث افتخار است که در خدمت ملی‌پوشان وزنه‌برداری آقایان و بانوان هستیم و از نزدیک در جریان روند آماده‌سازی ملی‌پوشان قرار گرفتیم. قطعا ورزشکاران دوست دارند که مسئولین به آنها اهمیت دهند.

وی افزود: شب گذشته با جمعی از ورزشکاران در خدمت رییس‌جمهور بودیم که در این نشست تاکید زیادی بر اجرای عدالت ورزشی شد. اینکه ورزشکاران مشکل تمرینی و معیشتی نداشته باشند، جوانان ورزشکار در بهترین زمان عصاره وجودی خود را برای کشور گذاشته‌اند و ما وظیفه داریم که مشکلات آنها را رفع کنیم.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: همه ورزشکاران شانس پیراهن تیم ملی و رفتن روی سکو را ندارند ولی قطعا همه این ورزشکاران عمر خود را در ورزش گذاشته‌اند و می‌بایست به همه ورزشکاران توجه شود و در تلاش هستیم که به همه آنها در همه سطح رسیدگی کنیم.

سجادی تصریح کرد: سند تحول ورزش را طبق دستور رئیس جمهور در دست اقدام داریم و به زودی با تکمیل آن گام‌های مثبتی در همه رشته‌ها برداشته خواهد شد. طبق این سند تحول، سعی داریم که برای همه رشته‌ها چه در بخش آقایان و چه بانوان اتفاقات خوبی را رقم بزنیم و ورزشکاران ما دچار کمبودی نباشند.

وی گفت: امسال سال پرکاری را در پیش داریم و با توجه به در پیش بودن بازی‌های آسیایی هانگژو باید رشته‌های مختلف به آمادگی کامل برسند که بتوانیم در این بازی‌ها بهترین نتیجه را بگیریم. آمادگی و کسب موفقیت در هانگژو سرمنشا موفقیت در المپیک بعدی خواهد بود. گام‌هایی که امسال برمی‌داریم برای سال‌های آینده بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: درست است که کشور در شرایط تحریم قرار دارد ولی با وجود این تحریم‌ها می‌توان همچنان چرخ ورزش را به خوبی جلو ببریم و در مسابقات آتی موفقیت‌های چشمگیری کسب کنیم.

/انتهای پیام

کپی