اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

حضور پنج معلم از استان همدان در بین معلمین سرآمد کشور

حضور پنج معلم از استان همدان در بین معلمین سرآمد کشور
فاطمه صنیعی وحید خبرنگار

مدیر کل آموزش و پرورش استان همدان خبر از حضور پنج معلم همدانی در بین معلمین سرآمد کشور داد.

به گزارش ایران آنلاین، محمود نقوی مدیر کل آموزش و پرورش استان همدان با بیان اینکه باید فرهنگ تجلیل از معلمان و قدر دانی از آنان در جامعه نهادینه شود افزود: از 4 هزار معلم متقاضی استان نزدیک به 1 هزار153 نفر در بخش معلم سرآمد شرکت کردند که 57 نفر از آن‌ها به عنوان معلم سرآمد براساس داوری انتخاب شدند که در هفته معلم از همه آن‌ها در سطح آموزشگاه، ناحیه، منطقه، تجلیل خواهد ‌شد.
وی ادامه داد: از میان 57 معلم سرآمد ،5 نفر به عنوان معلم سرآمد کشوری معرفی شدند که از آن‌ها نیز تجلیل و تقدیر خواهد شد.
وی افزود: با توجه با دارا بودن معلمین سرآمد مابقی عوامل اجرایی مانند نیروهای خدماتی، معلمین تربیتی، مشاوران و ... را به عنوان نمونه برگزیده شدند که در مجموع حوزه های آموزش و پرورش در هفته معلم از 124 نفر تجلیل خواهد شد.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه از تک تک معلمان در سطح استان تقدیر و تشکر می شود و از همه مسیولین، اولیا دانش آموزان و همه دغدغه مندان می خواهیم برای داشتند نیروی انسانی قدرتمند آموزش و پرورش را همراهی کند که این نهاد در جایگاه اول قرار گیرد، خاطر نشان کرد: خوشبختانه در استان شاهد این بینش و نگرش مثبت در بین مقام های استانی هستیم که مشکلات آموزش و پرورش رفع شود  و در جهت افزایش اعتبارات و نیروی انسانی در آموزش و پرورش همسو باشیم.

کپی