اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

کتاب اورجینال خارجی را از کجا تهیه کنیم

کتاب اورجینال خارجی را از کجا تهیه کنیم

با این که سطح مطالعه در جامعه پایین است و بیشتر افراد به مطالعه کتاب‌ها علاقه‌ای ندارند؛ هنوز هم تعداد زیادی از مردم جامعه به دنبال بهترین کتاب‌ها هستند و قصد خرید کتاب اورجینال را دارند. اکنون با پیشرفت علم و فناوری در هرکجای دنیا که باشید؛ می‌توانید به سایت‌ها و فروشگاه‌های معتبر دنیا وصل شوید و از سرویس‌های آنها استفاده کنید.

با یک سرچ ساده در اینترنت می‌توان سایت‌های زیادی را پیدا کرد که مشغول فروش کتاب‌های اورجینال خارجی هستند. اما تمام این سایت‌ها معتبر نیستند و نمی‌توان به آنها اعتماد کرد. برای دسترسی به کتاب‌های اورجینال، لازم است که با سایت‌های معتبر که در این زمینه فعالیت می‌کنند؛ آشنا شوید.

برای بسیاری از افراد این سؤال پیش می‌آید که کتاب اورجینال خارجی را از کجا تهیه کنیم؟ در این مقاله به طور کامل به این سؤال پاسخ خواهیم داد و معتبرترین سایت‌های دنیا را برای دسترسی به کتاب‌های اورجینال معرفی خواهیم کرد. پس تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

کتاب الکترونیکی

با پیشرفت فناوری امکان خواندن کتاب اورجینال خارجی در گوشی، تبلت و سیستم کامپیوتر فراهم شد. به این‌گونه کتاب‌ها که برای مطالعه آنها نیاز به وسایل هوشمند است؛ کتاب الکترونیکی گفته می‌شود. امروزه طرف‌داران کتاب الکترونیکی آن‌قدر زیاد شده‌اند که اگر یک کتاب به چاپ برسد؛ چند روز بعد نسخه الکترونیکی آن هم آماده شده و در سایت‌ها برای فروش بارگذاری می‌شود.

 

مزایا و معایب کتاب الکترونیکی

خواندن کتاب اورجینال خارجی دارای مزایا و معایب مختلفی است که تمام کاربران بهتر است با آنها آشنایی داشته باشند. از جمله مهم‌ترین مزایای خواندن کتاب الکترونیکی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.
•تهیه کتاب الکترونیکی ارزان‌تر است و با هزینه بسیار کم نسبت به نسخه فیزیکی می‌توان آن را دانلود کرد.
•به‌سرعت می‌توان آنها را به‌روزرسانی کرد و در اختیار کاربر قرارداد.
•در کمترین زمان می‌توان یک مطلب خاص را جستجو کرد.
•در هر شرایطی حتی در تاریکی اتاق هم می‌توان به مطالعه کتاب ادامه داد.
•کتاب الکترونیکی برای حفاظت از محیط‌زیست هم مفید هستند و دیگر لازم نیست برای چاپ کتاب‌ها کاغذهای بیشتری مصرف کرد.
•کتاب‌های الکترونیکی هیچ‌گونه حجمی ندارند و صدها کتاب را می‌توان در گوشی با خود حمل کرد.
•این نوع از کتاب‌ها در تمام مکان‌ها در دسترس هستند و امکان گم‌شدن هم ندارند.

کتاب‌های الکترونیکی علاوه بر این مزیت‌ها، دارای معایبی هم هستند که از مهم‌ترین آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.
•به گفته محققان؛ سطح یادگیری با استفاده از کتاب الکترونیکی پایین می‌آید.
•ضعیف شدن پشمان در اثر مطالعه زیاد
•در این نوع از کتاب حقوق نویسنده کمتر رعایت می‌شود.

مناسب‌ترین مکان برای تهیه کتاب اورجینال خارجی

کاربرانی که علاقه زیادی به کتاب الکترونیکی دارند؛ معمولاً به دنبال بهترین سایت برای خرید کتاب از خارج کشور می‌گردند.

یکی از بهترین سایت‌های خرید اینترنتی کتاب خارج از ایران ؛ سایت ایبوک رالی (https://ebookrally.ir/blog/buy-books-from-amazon-with-80-pecent-of) است.

تمام کتاب‌های موجود در سایت آمازون که معمولاً به‌خاطر تحریم ایرانی‌ها نمی‌توانند از آنها استفاده کنند؛ در سایت ایبوک رالی وجود دارند و کاربران در کمترین زمان ممکن می‌توانند آنها را دانلود کنند.

مزیت‌های سایت ایبوک رالی (ebookrally.ir)

سایت ایبوک رالی دارای مزیت‌های بسیار خوبی است که کاربران در هنگام استفاده از این سایت می‌توانند از آن بهره ببرند. از جمله مهم‌ترین مزیت‌های سایت ایبوک رالی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.
•در این سایت بیش از 6 میلیون کتاب الکترونیکی وجود دارد که کاربران می‌توانند دسترسی کامل را به انواع کتاب اورجینال خارجی داشته باشند.
•دانلود تمامی کتاب‌های الکترونیکی هم به‌صورت مستقیم و هم به‌صورت سفارشی برای کاربران امکان‌پذیر است.
•قیمت کتاب اورجینال خارجی و سایر کتاب‌های دیگر در سایت ایبوک رالی بسیار مناسب است تا جایی که بیشتر آنها تخفیف 80 درصدی دارند.
•نسخه اورجینالی که توسط ناشر ارائه شده است را می‌توان به‌راحتی دانلود کرد.
•تمام مراحل خرید کتاب‌ها توسط سالورهای سایت با استفاده از تیکت پشتیبانی می‌شود.

تمام این مزیت‌ها باعث شده که سایت ایبوک رالی به یکی از بهترین سایت‌ها برای تهیه کتاب اورجینال خارجی تبدیل شود.

نحوه دسترسی به کتاب‌های سایت ایبوک رالی

نحوه دسترسی به کتاب اورجینال ایبوک رالی بسیار آسان است و برای این کار دو روش وجود دارد که تمام کاربرانی که قصد تهیه کتاب از این سایت را دارند؛ باید این روش‌ها را بلد باشند.

 

دانلود کتاب با روش مستقیم

برای دسترسی به کتاب موردنظر با استفاده از روش مستقیم، باید ابتدا وارد سایت ایبوک رالی (ebookrally.ir) شد و در قسمت مخصوص جستجو، عنوان کتاب را وارد کرد. کاربران باید به این نکته دقت کنند که با استفاده از اسم نویسنده هم می‌توان کتاب اورجینال خارجی را پیدا کرد اما بهتر است برای اینکه جستجو دقیق‌تر باشد؛ از عنوان کتاب استفاده کنند.

بعد از اینکه عنوان کتاب وارد شد باید علامت جستجو را بزنند. اگر کتاب موردنظر در سایت وجود داشته باشد؛ همراه با قیمت و مشخصات آن نمایش داده می‌شود. در غیر این صورت باید از روش دوم استفاده شود.

دانلود کتاب از طریق سفارش

یکی از بهترین مزیت‌هایی که سایت ایبوک رالی دارد؛ سفارش کتاب است. کسانی که کتاب موردنظر خود را در سایت پیدا نکرده‌اند؛ می‌توانند از طریق قسمت سفارش کتاب، سفارش خود را ارسال کنند. بعد از 12 ساعت سفارش توسط تیم ایبوک رالی آماده می‌شود و قیمت آن را به فرد سفارش‌دهنده اعلام می‌کنند. به‌محض اینکه هزینه کتاب پرداخت شد؛ در زمان تعیین شده کتاب برای فرد سفارش‌دهنده ارسال خواهد شد.

سخن نهایی

تهیه کتاب اورجینال خارجی یکی از دغدغه بزرگ افراد است و همیشه با این سؤال مواجه می‌شوند که کتاب اورجینال خارجی را از کجا تهیه کنیم. در این مقاله به بهترین شکل به این سؤال پاسخ دادیم و سایت ایبوک رالی را به افراد اهل مطالعه معرفی کردیم. همچنین تمام مزیت‌ها و معایب کتاب الکترونیکی را برای اطلاعات بیشتر افراد بیان کردیم.

اگر درباره خرید کتاب انگلیسی در سایت ایبوک رالی سؤالی دارید و یا از تهیه کتاب موردنظر خود از طریق این سایت تجربه خاصی کسب کرده‌اید؛ از طریق بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. 

کپی