اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

آمادگی آسایشگاه کهریزک برای دریافت فطریه و کفاره روزه‌داران

آمادگی آسایشگاه کهریزک برای دریافت فطریه و کفاره روزه‌داران

موسسه خیریه کهریزک از آمادگی این موسسه جهت دریافت فطریه و کفاره روزه‌داران خبر داد.

به گزارش ایران آنلاین ، موسسه خیریه کهریزک، همانند هر سال در روز عید سعید فطر، موسسه خیریه کهریزک آمادگی دارد که از طرق گوناگون، فطریه و کفاره روزه‌داران را دریافت کند.

نگهداری و درمان و توانبخشی بیش از ۳ هزار مددجوی سالمند، معلول، بیمار مبتلا به ام اس، کودکان معلول ذهنی و کودکان اختلال اتیسم در این مؤسسه انجام می‌شود و خیرین و نیکوکاران می‌توانند فطریه، هدایای نقدی و غیر نقدی خود را به این مؤسسه اهدا کنند.

طی دو روز تعطیلات رسمی عید سعید فطر صندوق‌های دریافت فطریه و کفاره در محل آسایشگاه خیریه کهریزک و بیش از ۴۰۰ نقطه از میدان‌ها و معابر اصلی شهر تهران و کرج تعبیه شده است.

موسسه خیریه کهریزک اعلام کرده است، امسال نیز به مانند سال‌های گذشته از مردم نوعدوست و دین باور شهر و کشور برای مشارکت معنوی دعوت می‌کند.

از محل مشارکت‌های مردمی قسمتی از هزینه‌های زندگی خانواده بزرگ و ۳ هزار نفری کهریزک تأمین می‌شود و نیکوکاران می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی این مؤسسه به نشانی www.kahrizakcharity.com و یا تماس با تلفن ۴۲۱۱۴۰۰۰ دفتر جلب مشارکت‌های مردمی درباره نحوه پرداخت کفاره و وجوه نقدی کسب اطلاعات کرده و سهمی در شادی بخشی به توان‌خواهان داشته باشند.

به گزارش ایرنا،  آسایشگاه معلولین و سالمندان خیریه کهریزک اواخر سال ۱۳۵۱ به همت محمدرضا حکیم زاده رئیس وقت بیمارستان فیروز آبادی (شهر ری) در روستای کهریزک پایه گذاری شد.

با پیوستن خیرین و تهیه اساسنامه از تاریخ ۱۳۵۲/۰۱/۱۹ به مدت نامحدود رسما تاسیس و تحت شماره ۱۴۹۴ مورخ ۱۳۵۳/۰۲/۰۵ به نام آسایشگاه معلولین کهریزک (امین الدوله) به عنوان یک موسسه غیرتجاری در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید.


انتهای پیام/

 

 

 

 

کپی