اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

شنبه پرترافیک برای پایتخت

شنبه پرترافیک برای پایتخت

مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ وضعیت ترافیکی معابر شهر تهران را در روز شنبه دهماردیبهشت ماه 1401 اعلام کرد.

امروز شنبه دهم اردیبشهت ماه 1401‏، معابر پایتخت با افزایش بار ترافیکی روبه رو شد.
 
به گزارش ایران آنلاین رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه تیم‌ها و عوامل پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی معابر، میادین، تقاطع‌ها و مقابل مدارس استقرار پیدا کردند تاکید کرد: اقدامات ترافیکی جهت تردد ایمن و روان‌سازی ترافیک انجام خواهد شد.
 
سرهنگ علی اصغر شریفی در ادامه وضعیت ترافیکی معابر شهر تهران را تشریح کرد و گفت: ترافیک در بزرگراه شیخ فضل‌الله از جناح، جناح در مسیر غرب به شرق از شیخ تا گمنام  و غرب به شرق نیایش از  ستاری، یادگار جنوب به شمال از گلاب، آزاد راه به شرق از آزادگان وجود دارد.
علاوه بر این بار ترافیکی در مسیر غرب به شرق بزرگراه همت از باکری، غرب به شرق بزرگراه حکیم از تعاون در جریان است. 
در همین حال بار ترافیکی بزرگراه زین‌الدین از هنگام تا پاسداران، جنوب به شمال بزرگراه امام علی (ع) از گلشن دوست تا زین‌الدین، بزرگراه چمران از پارک گفتگو تا همت، جنوب به شمال نواب تا نهم دی، بزگراه بابایی از هنگام تا صیاد و خیابان آزادی از بعد از استاد معین گزارش شده است.
 
شریفی همچنین در پایان خاطرنشان کرد: با رصدی که همکارانم در مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت ترافیکی معابر پایتخت انجام دادند؛ ترددها در سطح معابر در حال شکل‌گیری و افزایش است، اما خوشبختانه مشکل و مورد خاصی وجود ندارد چراکه بار ترافیکی در حال حرکتی را در اکثر محورها شاهد هستیم. 
 
انتهای پیام/ 
 
 
 
 
 
کپی