اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران
فرمانده سپاه ناحیه استان کرمانشاه اعلام کرد :

توزیع 40 هزار بسته معیشتی به نیازمندان

توزیع 40 هزار بسته معیشتی به نیازمندان
میهن رحمانی کرمانشاه

۴۰ هزار بسته معیشتی ماه مبارک رمضان در دومین مرحله کمکهای مومنانه بین نیازمندان استان کرمانشاه توزیع شد.

  به گزارش ایران آنلاین ، سرهنگ پاسدار سعید بهشتی راد در حاشیه توزیع دومین بسته معیشتی بین نیازمندان واقعی و آبرومند که در مرکز آماد و پشتیبانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) بار گیری شد گفت:  این بسته ها از طریق گروه های جهادی به دست نیازمندان واقعی می رسد،  در مرحله اول ۱۶ هزار بسته در ماه مبارک رمضان مصادف با میلاد امام حسن مجتبی (ع) بین نیازمندان توزیع شد.

وی افزود:امروز نیز به مناسبت عید فطر ۲۴هزار بسته برای افراد نیازمند استان در نظر گرفته ایم.

سرهنگ بهشتی در ادامه گفت: در ماه مبارک رمضان بالغ بر ۴۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شود.

بهشتی با اشاره به اینکه بسته ها با همکاری ستاد اجرایی حضرت امام، بنیاد مستضعفین و خیرین تهیه شده و افزود: افتخار ماست مستضعفین آبرومند را کمک رسانی کنیم، این عزیزان از طریق ثبت در سامانه بسیج ناحیه استان تحت حمایت هستند ، به جهت اینکه در ارگان دیگری حمایت نشده و شناسایی شده نیازمند واقعی هستند.

سرهنگ بهشتی راد، ارزش بسته های معیشتی این مرحله را مانند بسته معیشتی شهرستان هر بسته بالغ بر ۴۰۰هزار تومان عنوان کرد و افزود: این بسته ها توسط جهادگران بسیجی در ساعت خلوت شب به جهت حفظ آبروی آنها با احترام درب منازلشان توزیع می شود.
فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج استان، تاکید کرد: کمکهای مومنانه ما به نیازمندان واقعی همچنان به مناسبت های مختلف ادامه خواهد داشت./

کپی