اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

طرح «تغییر ساعت رسمی کشور» در دستور کار مجلس

طرح «تغییر ساعت رسمی کشور» در دستور کار مجلس

گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد رفع ایرادات شورای نگهبان به طرح تغییر ساعت رسمی کشور در دستور کار صحن علنی مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.

به گزارش ایران آنلاین، نشست علنی امروز- شنبه ۱۰ اردیبهشت- دقایقی پیش به ریاست محمد باقر قالیباف  آغاز شد.

در این جلسه ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون انرژی در مورد طرح توسعه و مانع زدایی از صنعت برق کشور و ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی درمورد طرح اصلاح قانون تشکیلات وآیین دادرسی دیوان عدالت اداری در دستور کار نمایندگان قرار می گیرد.

گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد طرح تغییر ساعت رسمی کشور (اعاده شده از شورای نگهبان)  و گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد طرح استفساریه ماده (۲۱) قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران از دیگر برنامه های امروز صحن علنی مجلس خواهد بود.

نمایندگان در این نشست گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد طرح تعیین تکلیف کارشناسان بیمه کشاورزی ،گزارش شور دوم کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مورد طرح نحوه تشکیل و فعالیت تشکل های صنفی و تخصصی  و گزارش کمیسیون عمران در مورد طرح اصلاح ماده(۱۰۰) قانون شهرداری‌ها را بررسی می کنند.

گزارش کمیسیون انرژی در مورد عدم توسعه و تولید حداکثری از میادین مشترک با کشورهای عراق و عربستان سعودی از دیگر برنامه های امروز صحن علنی خواهد بود.

به گفته مهدی روشنفکر» نماینده مردم بویراحمد و دنا نمایندگان،پیش از آغاز جلسه رسمی امروز حاشیه پراکنی رسانه‌های معاند علیه خانواده محمدباقر قالیباف برای سفر به ترکیه  را در جلسه غیر رسمی بررسی کردند.


انتهای پیام/


 

 

کپی