اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

حاتمی‌کیا: طالب‌زاده، نادرترین شخصیتی که در سینما می‌شناختم

حاتمی‌کیا: طالب‌زاده، نادرترین شخصیتی که در سینما می‌شناختم

ابراهیم حاتمی کیا با تسلیت درگذشت نادر طالب زاده، در یادداشتی نوشت: او نادرترین شخصیتی بود که در حوزه هنر سینما می شناختم و بعید می دانم کسی بتواند جای خالی او را پر کند.

به گزارش ایران آنلاین ، ابراهیم حاتمی کیا در دل نوشته ای در سوگ مرحوم نادر طالب زاده نوشت: «نادرترین یار. حاج نادر طالب زاده از میان یاران رفت. او ، نادرترین شخصیتی بود که در حوزه هنر سینما می شناختم.»

کارگردان سینما اظهار داشت: طالب زاده، نادر بود در چهره پرنفوذ و مهربانش؛ نادر بود در اصرار و ایمان به آنچه معتقد بود و با همه وجود آن را در رسانه و هنر بکار می بست؛ نادر بود در  زیست غریبش در سرزمین غرب.

وی مرحوم طالب زاده را «نادر در سلوک عارفانه و مومنانه» توصیف کرد و گفت: او نادر بود و بعید می دانم کسی بتواند جای خالی او را پر کند. خدایش او را با اولیاء محشور کند.

به گزارش ایرنا، نادر طالب زاده مجری و برنامه‌ساز با سابقه تلویزیون عصر جمعه -نهم اردیبهشت۱۴۰۱-  در ۶۹ سالگی در یکی از بیمارستان‌های تهران درگذشت.

طالب‌زاده متولد ۱۳۳۲ در تهران، مستندساز، تهیه‌کننده و مجری تلویزیون و بازیگر و کارگردان سینما است.

وی همچنین دبیر کنفرانس بین‌المللی افق نو، دبیر جشنواره فیلم عمار و از افراد مؤثر در تأسیس شبکه افق سیما و عضو هیات اندیشه‌ورز این شبکه است.

بیشتر بخوانید

رئیس جمهور درگذشت نادر طالب‌زاده را تسلیت گفت

پیکر نادر طالب‌زاده یکشنبه ١١ اردیبهشت تشییع می‌شود

/انتهای پیام

کپی