اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان:

عرصه را بر مخلان امنیت ناامن می‌کنیم

عرصه را بر مخلان امنیت ناامن می‌کنیم

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در پی اعلام خبر آزادی یکی از سرمایه‌گذاران شهرستان چابهار از چنگال آدم‌ربایان گفت: مخلان آرامش و امنیت بدانند، پلیس، راه هرگونه ناامنی را بر آنها مسدود و با برهم‌زدگان امنیت استان قاطعانه برخورد خواهد کرد.

محمد شکوهی فر
به گزارش ایران آنلاین، سردار احمد طاهری، آزادی فرد سرمایه‌گذار از چنگال آدم‌ربایان که در اواخر اسفند ماه سال قبل، در شهرستان چابهار ربوده شده بود را حاصل تلاش شبانه‌روزی کارآگاهان پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان دانست و تصریح کرد: در تحقیقات اولیه کارآگاهان پلیس، مشخص شد که آدم ربایان با هدف اخاذی این فرد را ربوده و طی تماس با خانواده اش چندین میلیارد تومان وجه نقد را در قبال آزادسازی او در خواست کرده بودند که با تلاش بی‌وقفه همکاران، 7 آدم ربا در دام پلیس گرفتار شدند.
وی ادامه داد: با دستگیری این متهمان محل نگهداری فرد ربوده شده در یکی از مناطق شهرستان ایرانشهر شناسایی و سرانجام با حضور تیمی متشکل از مأموران پلیس آگاهی و پلیس امنیت عمومی استان در محل مذکو، این فرد پس از 44 روز اسارت از چنگال آدم‌ربایان آزاد شد.
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به ضریب امنیت این استان از رسانه‌ها، صاحبان تریبون و مردم خواست با انعکاس چهره واقعی استان، ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها و امنیت مثال‌زدنی آن را انعکاس دهند.

وی با تأکید بر اینکه نیروهای انتظامی و امنیتی با تلاش شبانه‌روزی امنیت استان را بنحو شایسته‌ای برقرار کرده‌اند به مخلان امنیت و اقتصاد هشدار داد که پلیس و مردم با مشارکت یکدیگر، با هرگونه فعالیت مخلانه آنها به شدت و بدون اغماض برخورد خواهد کرد.

کپی