اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

راهپیمایی روز قدس تهران در امنیت کامل برگزار شد

راهپیمایی روز قدس تهران در امنیت کامل برگزار شد

رییس پلیس پایتخت با اشاره به حضور حداکثری مردم روزه دار در راهپیمایی روز قدس اعلام کرد: این راهپیمایی با شکوه و در امنیت کامل برگزار شد.

به گزارش ایران آنلاین،  سردار حسین رحیمی با اشاره به حضور با شکوه مردم همیشه در صحنه، در راهپیمایی روز قدس و اینکه این روز در حقیقت روز دفاع از مردم مظلوم فلسطین و همه مظلومان عالم و به تبع آن مخالفت با ظالمان و مستکبران عالم است، بیان کرد: روز قدس روز همبستگی و اتحاد جهان اسلام در مقابل مستکبران عالم است و اینگونه است که هر ساله مسلمانان جهان در اقدامی هماهنگ و هم صدا مخالفت و انزجار خود را از اقدامات ددمنشانه رژیم غاصب صهیونیستی اعلام می دارند.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای امروز یگان های ترافیکی و انتظامی در مسیر های منتهی به راهپیمایی مستقر بودند، گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس در پایتخت در امنیت و آرامش و انضباط مطلوبی برگزار شد.

رییس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه مردم ما بار دیگر نشان دادند که همیشه در صحنه و آگاه به مسائل روز خود هستند، گفت: به طور حتم حضور مردم در راهپیمایی روز قدس رجا و امیدواری را برای ملت مبارز فلسطین به همراه خواهد داشت و لرزه بر اندام ظالمان خواهد انداخت.

سردار رحیمی تاکید کرد: امروز روز قدس در حقیقت روز مقابله با ظالمان و دشمنان حریت و آزادی و انسانیت است؛ حضور گسترده و پر شور مردم در روز قدس در حقیقت محکومیت اقدامات ظالمانه آمریکا ی جهانخوار و دست نشانده او در سرزمین های اشغالی و همچنین آل سعود در حمله به مردم مظلوم یمن و در یک کلمه این حضور یعنی محکومیت ظلم ظالمان در همه جهان و حمایت از مظلومان است.انتهای پیام/


 

 

کپی