اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

مخبر: دیگر هیچ کشوری از قدرت پوشالی صهیونیست‌ها واهمه ندارد

مخبر: دیگر هیچ کشوری از قدرت پوشالی صهیونیست‌ها واهمه ندارد

معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه حزب‌الله به تنهایی رژیم صهیونیستی را به ذلت کشانده است، خاطر نشان کرد: امروز هیچ کشوری از قدرت پوشالی اسرائیلی‌ها واهمه ندارد.

به گزارش ایران آنلاین، «محمد مخبر» معاون اول رئیس جمهور که در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همراه با مردم روزه‌دار و استکبار ستیز تهران در راهپیمایی پرشور روز جهانی قدس شرکت کرد، در جمع خبرنگاران، جهانی شدن روز قدس را از ابتکارات امام خمینی (ره) برشمرد و گفت: با جهانی شدن روز قدس مبارزان مظلوم فلسطینی پشتوانه بزرگی پیدا کردند.

وی افزود: چهل سال پیش قدرت پوشالی رژیم صهیونیستی تبدیل به نماد قدرت شده بود و کل کشورهای عربی از پس آن بر نمی آمدند، ولی امروز به پشتوانه مبارزه مردم فلسطین و جهانی شدن روز قدس، ورق برگشته و حزب‌الله به تنهایی این رژیم را به ذلت کشانده است و امروز هیچ کشوری از قدرت پوشالی اسرائیلی ها واهمه ندارد.

معاون اول رئیس جمهور ادامه داد: این ابتکار امام راحل بود که هم جهت مبارزه، هم محتوا و هم شکل مبارزه را کاملاً تغییر داد و آن را جهانی کرد و امروز قدس از اهمیت ویژه‌ای برای مردم برخوردار است.

مخبر در پاسخ به سؤالی درباره رمز و راز حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس گفت: اطمینان دارم مردم هر سال و در هر شرایطی با شور بیشتری در راهپیمایی روز قدس شرکت می‌کنند؛ چرا که آرمان قدس برای مردم بسیار مهم است.


انتهای پیام/

 

 

 

کپی