اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

علوی: امروز ملت مظلوم فلسطین تنها نیستند

علوی: امروز ملت مظلوم فلسطین تنها نیستند

وزیر اطلاعات دولت قبل با بیان اینکه امروز ملت مظلوم فلسطین تنها نیستند، ‌ گفت: راهپیمایی روز قدس خواب راحت را از اشغالگران ربوده و اضطراب و تشویش بر اشغالگران حاکم شده و نویدبخش آزادی قدس عزیز خواهد بود.

به گزارش ایران آنلاین، سید محمود علوی درباره اهمیت راهپیمایی روز قدس در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: مردم ما هر زمانی که نوبت ایفای نقش آنها رسیده سنگ تمام گذاشته و بهترین نقش را ایفا کرده‌اند.

وزیر اطلاعات دولت قبل افزود: از روزی که امام راحل روز قدس را جمعه آخر ماه رمضان اعلام کردند همواره مردم ما سال به سال باشکوه‌تر شرکت کردند، پیام‌های زیادی به دنیا داده و بسیاری از ملت‌ها و کشورها را با این حرکت همراه کردند.

علوی عنوان کرد: امروز روز قدس تنها روزی نیست که در ایران راهپیمایی شود بلکه در همه دنیا ملت‌ها منتظر جمعه آخر ماه رمضان هستند که حرکت قدس را تجدید کنند.

وی بیان کرد: پیام روز قدس هم این است که ملت مظلوم فلسطین تنها نیست و اشغالگران تنها در برابر مردم مظلوم فلسطین نیستند که با سرکوب آنها بتوانند خواب راحتی کنند بلکه دنیا در مقابل اشغال آنها قرار دارد.

وزیر اطلاعات دولت قبل ادامه داد: با این حرکت، مردم فلسطین جان تازه و روح تازه‌ای گرفته‌اند دست خالی آنها به سنگ رفت و سنگ آنها تبدیل به تیرکمان شد، تیرکمان آنها تبدیل به گلوله شد و گلوله آنها تبدیل به موشک شد و امروز خواب راحت را از اشغالگران ربوده و اضطراب و استرس و تشویش بر اشغالگران حاکم شده و نویدبخش آزادی قدس عزیز خواهد بود.

علوی بیان کرد: امروز ملت فلسطین با یک امیدواری برگرفته از همین راهپیمایی‌ها و حضور ها به سمت رهایی قدس عزیز حرکت می‌کنند.


انتهای پیام/


 

 

کپی