اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی
در مراسمی در تهران؛

کارگران و کارفرمای نمونه کشور تقدیر شدند

کارگران و کارفرمای نمونه کشور تقدیر شدند

مراسم گرامیداشت بیش از شانزده هزار شهید کارگر با تقدیر از تعدادی کارگران و کارفرمایان نمونه از سوی جامعه اسلامی کارگران در تالار وحدت اسلامی برگزار شد.

به گزارش ایران آنلاین،در این مراسم از پنج کارگر از جمله محمد علی حسین زاده، علی موسی زاده، عباس برونسی، غلامرضا امینی و لیلا عباسی و کارفرمای نمونه  عادل پیر محمدی مدیرعامل ساپکو و عضو هیات مدیره گروه خودروسازی ایران خودرو مورد تقدیر قرار گرفتند.

پیرمحمدی در این مراسم اظهار داشت: رهبری در ۱۰ سال گذشته شعارهایی در خصوص تولید عنوان کرده اند که اگر بخواهیم کشوری از لحاظ اقتصاد مستقل داشته باشیم باید بر روی تولید کار کنیم.

وی افزود: در تعریف اقتصادادنان، کشوری رو به توسعه است که در عرصه اشتغال و بهره وری برنامه ریزی کند که اشتغال عامل اصلی رشد اقتصادی است. در این دولت، بعد از سال های متوالی جلسه شورای عالی اشتغال توسط ریس جمهور تشکیل شد که قبلا تعطیل شده بود.

کارگران و کارفرمای نمونه کشور تقدیر شدند

وی ادامه داد: رهبری تاکید کرده اند که جلوی خام فروشی گرفته شود. تولید محصول خیلی مهم است که منجر به بهره وری می شود ، این تولید توسط کارفرمایان و کارگران رقم می خورد بنابراین شعار رهبری انصافا مهم است و نقش اساسی در اقتصاد کشورمان خواهد داشت.

در ادامه این مراسم، «حسین رفیعیان» معاون مالی و پشتیبانی جامعه اسلامی کارگران کشور اظهار داشت: برنامه هدفمند برای کارگران داریم و بعد از آمارگیری شروع به برنامه ریزی و تدوین بسته های هدفمند در خصوص مایحتاج کارگران به صورت ماهانه انجام خواهیم داد و در هر مرحله گزارش ها را به اطلاع اعضای جامعه خواهیم رساند.انتهای پیام/

کپی