اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۹ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

محمد کاسبی بار دیگر در بیمارستان بستری شد

محمد کاسبی بار دیگر در بیمارستان بستری شد

هنرمند پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون کشور و نقش آفرین سریال صاحبدلان بار دیگر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری شد.

به گزارش ایرانآنلاین محمد کاسبی هنرمند پیشکسوت کشورمان چهارشنبه، هفتم اردیبهشت ماه در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان قلب شهید رجایی تهران بستری شده است.

به گفته یلدا کاسبی، دختر این هنرمند ظاهرا با توجه به نارسایی قلبی، طی دو هفته اخیر این هنرمند حال مساعدی نداشته و پس از بررسی‌های پزشک معالجش، دکتر نسیم نادری دوباره در بخش سی سی یو بیمارستان بستری شد و تحت درمان قرار گرفت.

طبق تشخیص پزشک معالج این هنرمند وضعیت قلب پس از جراحی باید چند روزی کنترل شود تا ان‌شاءالله خطر رفع شود و مشکل جدی برای این هنرمند به وجود نیاید.

محمد کاسبی، فیلمنامه نویس، کارگردان و بازیگر قدیمی عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون به دلیل عارضه حاد قلبی ٢٣ اسفند ماه ١۴٠٠ در بیمارستان قلب شهید رجایی جراحی شد.

به گزارش ایرنا، محمد کاسبی  در کارنامه حرفه ای خود سابقه بازیگری، کارگردانی، نویسندگی و دوبله را دارد. ضمن اینکه سوابق اجرایی زیادی در کار هنری داشته و از جمله بنیانگذاران حوزه هنری و مرکز هنرهای نمایشی است.

کارنامه بازیگری کاسبی در تلویزیون گرچه محدود و سختگیرانه اما پُربار و قابل اعتنا است، به خصوص بازی در سریال‌های خاطره‌انگیزی همچون «خوش رکاب»، «صاحبدلان»، «سه در چهار» و «سرّ دلبران».

یکی از ماندگارترین نقش‌آفرینی‌های کاسبی  به حضور وی در سریال «صاحبدلان» باز می‌گردد.

انتهای پیام/

 

 

 


 

کپی