اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری ؛

قانونمداری و عملگرایی سرلوحه کاری مسئولان و شوراهای اسلامی در "ری " باشد

قانونمداری و عملگرایی سرلوحه کاری مسئولان و شوراهای اسلامی در "ری " باشد
علی قدرتی خبرنگار

حمید زمانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در همایش آموزشی - توجیهی شوراهای اسلامی شهرستان ری که به مناسبت فرارسیدن نهم اردیبهشت ماه، روز ملی شوراهای اسلامی برگزارشد گفت: بنده بعنوان نماینده عالی دولت در شهرستان به اصول انقلابی کاملا پایبند هستم. آیت الله رئیسی اگر به این سطح از مقبولیت و محبوبیت دست یافت بدلیل روحیه ظلم ستیزی و قانون مداری است.

 به گزارش ایران انلاین ، زمانی افزود: وضعیت فعلی کشور به گونه ای است که مردم فقط و فقط از ما عمل کردن بر مدار قانون را می پذیرند و امروز مردم نسبت به اتفاقاتی که در سال های اخیر برای شوراهای اسلامی شهر و روستا افتاده است نسبت به این جایگاه و وضعیت آن بسیار حساس و دغدغه مند هستند.

حمید زمانی در ادامه بیان داشت: من شاگرد و امانت دار امامی هستم که فرزند خود را برای پایین کشیدن پرچم سفارت اسرائیل فرستاد و به همه ما آموخت میبایست عملگرایی را از خود آغاز کنیم و در شهرستان ری نیز باید به سمتی حرکت کنیم که قانونمداری و عملگرایی سرلوحه کاری همه مسئولین و شوراهای اسلامی باشد.

فرماندار ویژه شهرستان ری اظهار داشت: مطابق نگاه دولت کریمه آیت الله رئیسی، تمامی شوراها، دهیاران و شهرداران باید نسبت به کوچکترین اتفاقاتی که در حوزه مسئولیتی آنها رخ می دهد مسئول می باشند و مطمئن باشید در خدمت به مردم بنده و مجموعه فرمانداری ری درکنار شما خواهیم بود.

معاون استاندار تهران اضافه کرد: شهرستان ری قرارگاه نایب امام زمان(عج) و لنگرگاه مذهبی، اخلاقی و امنیتی استان تهران است و می‌بایست در تمامی ارزیابی ها برتر باشد.

حمید زمانی در پایان گفت: ما امانت دار مردم و نظام اسلامی هستیم و برای تک تک کارهای خود می‌بایست هم در مقابل مردم و هم در محضر خداوند متعال پاسخگو باشیم. انشاالله همه ما به گونه ای عمل کنیم که امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف و نایب بر حق ایشان از ما راضی و خشنود باشند که مطمئناً رضایت مردم و در رأس آنها خداوند قادر متعال در گرو همین است.

 

کپی