اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

ارزان ترین وکیل مهریه در تهران

ارزان ترین وکیل مهریه در تهران

در سال‌های اخیر دعوای مهریه یکی از شایع‌ترین دعاوی مطرح شده در مراجع قضایی خانواده است و اولین نکته‌ای که به ذهن افراد درگیر در چنین دعاوی خطور می‌کند، مراجعه به یک وکیل مهریه ارزان می‌باشد. در واقع دعوای مهریه یکی از چالش‌برانگیزترین موضوعات مربوط به مباحث حقوق خانواده به شمار می‌رود و تنها کسی که از تمام جزئیات قانونی مربوط به پرونده‌های مهریه اطلاعات جامع کاملی دارد، وکیل مهریه است.

 افراد با سپردن پرونده مهریه خود به یک وکیل مهریه ارزان می‌توانند در وقت و هزینه‌های خود به میزان زیادی صرفه‌جویی کنند و سریع‌تر به نتیجه دلخواه خود برسند. در این مقاله قصد داریم درباره مهریه از زبان وکیل، راه‌های مطالبه مهریه به کمک وکیل، ویژگی‌های وکیل مهریه خوب، چگونگی محاسبه حق‌الوکاله وکیل در پرونده مهریه صحبت کنیم.‌ در انتهای مقاله نیز به معرفی معتبرترین موسسه حقوقی وکلای تلفنی برای استفاده از خدمات ارزان‌ترین وکیل برای مطالبه مهریه خواهیم پرداخت.

مهریه از زبان وکیل

مهریه از حقوق اصلی همه زنان است و مالی است که بعد از جاری شدن عقد نکاح به آن‌ها تعلق می‌گیرد. زن پس از عقد به‌عنوان مالک مهریه می‌تواند هر زمانی که بخواهد آن را از همسر خود مطالبه کند. برخی از افراد به اشتباه فکر می‌کنند که فقط در صورت طلاق می‌توان برای اخذ مهریه اقدام کرد. در صورتی که در طول زندگی حتی بدون نیاز به طلاق نیز امکان دریافت مهریه وجود دارد. در چنین مواقعی زنان با مراجعه به بهترین وکیل مهریه می‌توانند از طریق محاکم قانونی و تهیه و تنظیم درخواست مطالبه مهریه توسط او برای مطالبه مهریه خود اقدام کنند. به این نکته نیز توجه داشته باشید عدم تمکین هیچ تاثیری در عدم پرداخت مهریه ندارد. عدم تمکین فقط زن را از گرفتن نفقه محروم می‌کند.

راه های مطالبه مهریه به کمک وکیل

برای مطالبه مهریه چند روش مختلف وجود دارد و وکیل مهریه ارزان به موکل خود کمک می‌کند که از بین این راه‌ها کدام یک را برای مطالبه مهریه خود انتخاب کند. راه‌های مطالبه مهریه شامل موارد زیر است:
ارسال اظهارنامه از سوی زوجه به زوج

یکی از روش‌های مطالبه مهریه این است که زوجه به زوج اظهارنامه ارسال کند. اظهار نامه اوراقی است که به صورت چاپی در دادگستری ارائه می‌شود و از دو ستون خوانده و خواهان تشکیل شده است‌. خواهان یعنی زن باید درخواست اخذ مهریه را در ستون مربوط خود بنویسد و از طریق دادگاه آن را به خوانده یا شوهر ارسال کند‌ در ستون خوانده اظهارات شوهر نیز به ثبت خواهد رسید.
•اجرای ثبت

یکی‌دیگر از راه‌های مطالبه مهریه که از طریق وکیل مهریه ارزان به موکل پیشنهاد می‌شود، اجرای ثبت است. در صورت عدم پرداخت مهریه توسط مرد، زن می‌تواند با ارائه مدارک شناسایی و مدارک ازدواج مهریه خود را به اجرا بگذارد. مرد موظف است تا ده روز مهریه را بپردازد. پس از اتمام مهلت ده روزه و عدم پرداخت مهریه همه اموال مرد توقیف خواهد شد.
•دادگاه خانواده

زن برای مطالبه مهریه خود از طریق دادگاه ابتدا باید به یک وکیل مهریه ارزان مراجعه کند تا وکیل با تنظیم درخواست مهریه روند رسیدگی به پرونده را آغاز کند. پس از به جریان افتادن پرونده مهریه دادگاه زمانی را تعیین می‌کند که وکیل مهریه و زوجه در دادگاه حضور داشته باشند. برای اطلاع از هزینه مشاوره حقوقی به وبسایت وکلای تلفنی مراجعه نمایید.

 

وکیل مهریه خوب چه ویژگی هایی دارد؟

وکیل مهریه وکیلی است که پروانه وکالت پایه یک دادگستری دارد و در زمینه مهریه و پرونده‌های خانواده از تجربه، مهارت و تخصص بسیار زیادی برخوردار می‌باشد.‌ امروزه تعداد زیادی از وکلای پایه یک دادگستری مشغول ارائه مشاوره حقوقی و برعهده گرفتن پرونده‌های گوناگونی هستند. اما مردم ترجیح می‌دهند از وکیلی کمک بگیرند که درباره موضوع پرونده دارای تخصص است‌. با توجه به اهمیت بالای موضوع مهریه و نحوه دادرسی این مسئله حقوقی بسیار مهم، بهترین اقدام برای پرونده‌های مهریه مراجعه به یک وکیل مهریه ارزان است. یک وکیل خوب حتما باید بر موضوعات حقوقی خانواده به ویژه قوانین مهریه تسلط کامل داشته باشد و با آگاهی از علم حقوق در دادگاه خانواده به دفاع از موکل خود بپردازد. درصد موفقیت در پرونده‌هایی که از وکلای مهریه استفاده کرده‌اند، بیشتر است. ویژگی‌های بهترین وکیل مهریه تهران عبارتند از: داشتن مهارت کافی، داشتن قابلیت‌های علمی و فنی در زمینه مشاوره و وکالت، آشنایی کامل با مبانی حقوق، آیین‌نامه‌ها تصویب‌نامه‌ها و قوانین.

چگونگی محاسبه حق الوکاله وکیل در پرونده مهریه

محاسبه مبلغ حق الوکاله معمولا با توافق وکیل مهریه ارزان و موکل صورت می‌گیرد. وکیل مهریه در تهران به موجب قرارداد مالی جداگانه می‌تواند بر اساس تعرفه حق‌الوکاله عمل نکند و با توجه به ساعات کار و میزان زحمت خود برای پرونده مهریه مبلغی کمتر یا بیشتر از حق الوکاله از موکل خود دریافت نماید‌‌. در صورتی که حق الوکاله کمتر یا بیشتر از تعرفه باشد، وکیل مهریه در تهران ملزم به الصاق تمبر مالیاتی و پرداخت مالیات سالیانه است. ابطال تمبر مالیاتی و همچنین وکالت‌نامه توسط وکیل بر مبنای دستمزد دریافتی انجام می‌شود.

وکیل مهریه ارزان اما تضمینی در تهران

برای گرفتن ارزان‌ترین وکیل برای مطالبه مهریه به صورت تضمینی می‌توانید به سایت موسسه حقوقی وکلای تلفنی با آدرس اینترنتی http://www.vakiltel.org مراجعه کنید. موسسه حقوقی وکلای تلفنی با مدیریت آقای دکتر هادی توکلی فعالیت رسمی خود را از سال 1391 آغاز کرد. این موسسه با ارائه مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری به افراد کمک می‌کند که مشکلات حقوقی خود را در کم‌ترین زمان ممکن با استفاده از بهترین وکلای پایه یک دادگستری حل کنند. با توجه به شرایط اقتصادی نابسامان جامعه خدمات برتر موسسه حقوقی وکلای تلفنی با کم‌ترین هزینه به افراد ارائه می‌دهد. وکلایی که در این موسسه حقوقی استخدام شده‌اند، از بهترین و قوی‌ترین وکلای پایه یک دادگستری محسوب می‌شوند و با پشت‌سر گذاشتن آزمون‌های آنلاین و اعتبار سنجی وارد این موسسه شده‌اند‌. کاربلد بودن و تجربه بالای وکلای مهریه در موسسه وکلای تلفنی باعث شده که خدمات به صورت تضمینی ارائه شوند و اکثر پرونده‌های حقوقی این موسسه با موفقیت به اتمام برسند.

 

برای ارتباط با وکیل مهریه ارزان و تضمینی چه باید کرد؟

متقاضیان در هر ساعت از شبانه روز و در تمام ایام هفته حتی در تعطیلات رسمی می‌توانند با شماره‌ موبایل 09212242670 و یا 02147625900 تماس گرفته و در کمتر از پنج دقیقه با وکیل مهریه ارزان و تضمینی مشورت کنند.

کپی