اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

تجدید میثاق کارگران شرکت کویر تایر با آرمان های والای شهدا

تجدید میثاق کارگران شرکت کویر تایر با آرمان های والای شهدا
محمد قربانی خبرنگار

درآستانه روز جهانی کارگر، جمعی از کارگران شرکت کویر تایر به همراه اعضای ستاد گرامیداشت هفته کارگر استان خراسان جنوبی ، با حضور بر مزار شهدای مدفون در قطعه یک گلزار شهدای بیرجند، با اهدای گل وغبارروبی نسبت به مقام شامخ شهیدان والا مقام، ادای احترام کردند.

 به گزارش ایران آنلاین ، رئیس سازمان بسیج اداری وکارگری خراسان جنوبی در این مراسم با گرامیداشت یاد وخاطره شهدای والامقام اظهارکرد: همه ما قدر نعمت های مختلف انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران و به ویژه نعمت امنیتی که به برکت مجاهدت های شهدای والا مقام امروز بر ایران حکفرماست را بدانیم و در راه تقویت آن بکوشیم.
سرگرد توکلیان با بیان اینکه باید با مطالعه وپیروی از وصایای شهدا در راستای تحکیم پایه های انقلاب اسلامی گام برداریم تصریح کرد: امروز آنچه داریم وبرخوان آن نشسته ایم به برکت خون مطهر شهدای گرانقدر است.
این آیین معنوی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد و شرکت کنندگان در این آئین ضمن نثار تاج گل، قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ معمار کبیر انقلاب اسلامی با آرمان های والای امام راحل، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب عهدی دوباره بستند.
۵ تا ۱۱ اردیبهشت ماه به عنوان «هفته کار و کارگر» نامگذاری شده است.

کپی