اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران
جابر کریمی:

رشد و توسعه شهرستان ملارد تقویت می شود

رشد و توسعه شهرستان ملارد تقویت می شود
محمودغلامی خبرنگار

مهاجرت و رشد جمعیت ، حاشیه نشینی ، پروژه های نیمه کاره، بافت های فرسوده شهری ، کمبود سرانه های عمومی ، فقدان راه های ارتباطی و مواصلاتی مناسب و خط مترو از مهمترین چالش های پیش روی توسعه ملارد است.

به گزارش ایران آنلاین ،جابر کریمی فرماندار ملارد در نشست خبری، ابراز امیدواری کرد در سایه همدلی ،وحدت و مشارکت مردم و تلاش دستگاه هایی اجرایی مسیر رشد و توسعه شهرستان تقویت شود.
کریمی در این نشست با اشاره به سفر رییس جمهوری به ملارد و دستاوردهای این سفر گفت : توسعه و ارتقاء زیرساخت های فرهنگی ، ورزشی و اجتماعی از مطالبات و دغدغه های اساسی مردم است که مورد توجه و تاکید رییس جمهوری در جلسه شورای اداری نیز قرار گرفت .تخصیص و تامین اعتبارات مناسب برای تکمیل پروژه های عمرانی نیمه کاره و زیرساخت های شهرستان از دیگر دستاوردهای این سفر بود که تکمیل ورزشگاه پنج هزار نفری ملارد نیز در این راستا قابل پیگیری است.
وی فعال شدن شرکت خط مترو در غرب استان تهران ،نحوه تامین آب شهرک صنعتی دولتی 200هکتاری ، تقویت زیرساخت های انتظامی و امنیتی ،تکمیل و توسعه شهرک اداری از منابع دستگاه های مربوطه را از دیگر مصوبات و تصمیم های مهم شورای  اداری دانست و افزود:سهم شهرستان ملارد از محل اعتبارات سفررییس جمهوری حدود هزار میلیارد تومان است که امیدوارم با همکاری و همراهی مردم و تلاش و جدیت دستگاه های شهرستانی شاهد رشد و توسعه بیش از پیش شهرستان ملارد و رضایت مندی مردم باشیم.
وی سپس با اشاره به جایگاه رسانه ها در پیگیری مسایل و مشکلات مردم گفت :خبرنگاران چشم بیدار جامعه و بازوان اصلی فرمانداری درشناسایی و پیگیری مشکلات شهرستان اند و امیدوارم با همکاری اصحاب خبر و رسانه و انتقادات سازنده، شاهد توسعه همه جانبه شهرستان و اتفاقات خوب در سالجاری باشیم.

کپی