اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

پایان قداره کشی اوباش دراسلامشهر

پایان قداره کشی اوباش دراسلامشهر

اوباشی که در شهرک قائمیه اسلامشهر با قداره کشی باعث رعب و وحشت شهروندان شده بودند ، دستگیر شدند .

 به گزارش ایران آنلاین ،  سرهنگ "علی آقا کارخانه" ،فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر در این ارتباط گفت: در پی وقوع یک مورد درگیری و شرارت و قدرت نمایی با سلاح سرد در شهرک قائمیه که با تخریب مغازه میوه فروشی موجب ایجاد رعب و وحشت شهروندان شده بود بلافاصله مأموران به محل اعزام شدند.
وی ادامه داد :ماموران با حضور در محل مشاهده کردند که متهمان پس از ایجاد شرارت متواری شده و دستگیری آنان به طور ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت .
سرهنگ کارخانه  افزود:ماموران با استفاده از شگرد های خاص پلیسی آنان را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات موفق پلیسی هر سه نفر آنها را دستگیر و به مقر پلیس دلالت و در باز جویی های خود به جرم خود اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر با بیان اینکه امنیت و آرامش شهروندان خط قرمز پلیس است، اظهار داشت: متهمان پس از دستگیری وتشکیل پرونده جهت سیر مراحل قضائی راهی دادسرا شدند.
وی با اشاره به اینکه اقدام به موقع ماموران و بازداشت این شرور در کمتر از چند ساعت تشکر و قدردانی شهروندان را در پی داشت، تصریح کرد: همکاری مردم با پلیس زمینه ارتکاب جرم را از مجرمان سلب و امنیت وآسایش خانواده ها را تضمین خواهد کرد.
وی تاکید کرد: پلیس در شهرستان اسلامشهر با اخلالگران نظم و امنیت عمومی و برهم زنندگان آسایش مردم برخورد قاطعانه می کند و در این رابطه به پشتوانه همکاری آگاهانه شهروندان، خوشبختانه اقدامات موثر و خوبی تا کنون انجام شده است.
فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر در پایان ضمن درخواست از خانواده های محترم مبنی بر نظارت بیشتر بر رفتار فرزندان خود همشهریان عزیز خواست، در صورت مشاهده چنین تحرکاتی و هرگونه اقدامات اوباشگرانه، بلافاصله با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس حاصل نمایند.

کپی