اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

در بیانیه ارتش تاکید شد؛

رشد روزافزون سپاه در همه عرصه‌ها موجب ارتقای اقتدار نظام شده است

رشد روزافزون سپاه در همه عرصه‌ها موجب ارتقای اقتدار نظام شده است

ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیانیه‌ای صادر و تاکید کرد: رشد و پیشرفت روزافزون سپاه در عرصه های نظامی، تحقیقاتی، پژوهشی و علمی در کنار همراهی، وحدت و همدلی با سایر قوای مسلح از جمله ارتش موجب ارتقای اقتدار نظام مقدس ایران شده است.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از ایرنا، در این بیانیه آمده است: سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان حضرت امام خمینی(ره) بیانگر درایت، دوراندیشی و تدبیر حکیمانه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی است.

این بیانیه می افزاید: مرور کارنامه پرافتخار سپاه پاسداران انقلاب در طول دوران انقلاب گواه رشادت و فداکاری مردان بلند اندیشه ای است که در میدان های سخت و دشوار مبارزه با دشمن و صیانت از انقلاب با نثار جان ایستادگی کردند و آلبوم افتخار خود را با نام شهیدان بزرگی همچون همت، باکری، خرازی، کاظمی، باقری، حاج قاسم سلیمانی و صدها شهید والامقام دیگر مزین ساختند.

در این بیانیه آمده است: این نهاد انقلابی با بهره گیری از تجارب ارزشمند فرماندهان دلیر و تکیه بر دانش جوانان متخصص و متعهد خود با تولید تجهیزات بومی و دستاوردهای ارزشمند موجب تقویت روحیه خودباوری شده است و علاوه بر آن درعرصه‌های مختلف اجتماعی و مردمیاری منشأ خدمات ارزنده‌ای بوده‌اند.

در بیانیه ارتش آمده است: رشد و پیشرفت روزافزون سپاه در عرصه های نظامی، تحقیقاتی، پژوهشی و علمی در کنار همراهی، وحدت و همدلی با سایر قوای مسلح از جمله ارتش جمهوری اسلامی ایران که بارها در رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا به آن تاکید شده موجب ارتقای اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده است.

این بیانیه می افزاید: روابط عمومی ارتش ضمن گرامیداشت این روز بزرگ و ماندگار و ادای احترام به شهیدان، جانبازان و آزادگان آن نهاد انقلابی، توفیقات روزافزون همرزمان عزیزمان در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در اجرای  ماموریت های خطیر، تحت توجهات حضرت بقیه الله الاعظم(عج) و  فرماندهی امام خامنه ای عزیز از خداوند متعال مسالت دارد.

 

/انتهای پیام

کپی