اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

جذب ۳ هزار سرباز معلم /ثبت نام تا 24 فروردین

جذب ۳ هزار سرباز معلم /ثبت نام تا 24 فروردین

سرپرست مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری از جذب ۳ هزار سرباز معلم در آموزش و پرورش خبر داد و گفت: متقاضیان می توانند از ۲۱ تا ۲۴ فروردین ماه جاری برای ثبت نام به ادارات آموزش و پرورش محل سکونت و یا ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها مراجعه کنند.

ایران آنلاین/ عباس نجار اظهارکرد: در راستای تأمین بخشی از کمبود نیروی انسانی موردنیاز آموزش و پرورش، از ارسال بخشنامه‌ای به ادارات کل استان‌ها با موضوع جذب ۳ هزار سرباز معلم در آموزش و پرورش خبر داد و اعلام کرد: متقاضیان واجد شرایط می‌توانند از ۲۱ تا ۲۴ فروردین نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند. در صورت تکمیل ظرفیت اختصاص یافته به هر استان‌، زمان ثبت نام زودتر پایان می‌یابد.

سرپرست مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری  تصریح کر: داوطلبین دارای مدارک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد در صورت دارا بودن برگه اعزام بدون مهر غیبت به تاریخ ۱ تیرماه ۱۴۰۱ می‌توانند تا سقف سهمیه هر استان ثبت نام کنند.

وی خاطرنشان کرد: در صورت تقاضای بیش از سهمیه استان‌ها، بر حسب نیاز و فرم امتیاز بندی سهمیه تخصیصی تکمیل می‌شود. مدت زمان خدت سرباز معلمین ۲۴ ماه است و متقاضیان می‌توانند با  به همراه داشتن مدارک شناسایی و تحصیلی و برگه اعزام به خدمت به ادارات آموزش و پرورش محل سکونت و یا  ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها مراجعه کنند.

نجار در پایان گفت: بکارگیری ثبت‌نام کنندگان نهایی پس از تکمیل دوره آموزش نظامی از اول تیر تا ۱۵ مرداد  به مدت ۴۵ روز و همچنین دوره مهارت آموزی بر حسب نیاز آموزش و پرورش استان از ابتدای مهرماه سال جاری صورت خواهد گرفت.

/انتهای پیام

کپی