اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

اینترنت کاربران «تلوبیون» در ایام نوروز رایگان شد

اینترنت کاربران «تلوبیون» در ایام نوروز رایگان شد

از امروز (جمعه ۲۷ اسفند)، تا پایان روز ۱۳ فروردین، اینترنت مصرفی کاربران تلوبیون در همه اپراتورهای همراه و ثابت رایگان محاسبه خواهد شد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از صداوسیما، حجم و پهنای باند اینترنت مصرفی کاربران داخل کشور در تلویزیون تعاملی تلوبیون، در ایام نوروز رایگان شد.

اینترنت کاربران «تلوبیون» در ایام نوروز رایگان شدبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، به نقل از روابط‌ عمومی تلوبیون؛ از امروز (جمعه ۲۷ اسفند)، همزمان با میلاد با سعادت امام زمان (عج) و نیمه شعبان تا پایان روز ۱۳ فروردین، اینترنت مصرفی کاربران تلوبیون در همه اپراتورهای همراه (همراه اول، ایرانسل و رایتل) و ثابت (مخابرات، شاتل، آسیاتک، های‌وب و…) رایگان محاسبه خواهد شد.

تلوبیون به عنوان بزرگ‌ترین بستر مجازی انتشار ویدئوی حرفه‌ای در کشور با بیش از نیم میلیون محتوا در تلفن همراه ۲۰ میلیون ایرانی نصب شده است و خدمات جامع پخش زنده، آرشیو و تعاملِ برنامه‌های صداوسیما را ارائه می‌کند.

کاربران تلوبیون در ایام نوروز می‌توانند از هزاران فیلم سینمایی، ده‌ها هزار قسمت از سریال‌های پخش شده از تلویزیون، پخش زنده حدود ۹۰ شبکه تلویزیونی و رادیویی، دسترسی به آرشیو هزاران برنامه ترکیبی، مسابقات ورزشی و محتوای مربوط به کودکان (شامل تمام برنامه‌های تلویزیونی شبکه‌های پویا و نهال، برنامه‌های کودک تلویزیون، کارتون‌های روز دنیا و…) رایگان استفاده کنند./ 

انتهای پیام

کپی