اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن منوط به تصمیم ستاد ملی کرونا است

برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن منوط به تصمیم ستاد ملی کرونا است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهرانبا بیان اینکه برگزاری راهپیمایی۲۲ بهمن تابع تصمیم اعضای ستاد ملی کرونا است گفت: رنگ بندی‌های کرونایی در شهرها، نحوه برگزاری مراسم را مشخص می‌کند.

به گزارش ایران آنلاین، حجت الاسلام سیدمحسن محمودی روز شنبه در جلسه نهایی ستاد دهه فجر که در محل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ورامین برگزار شد اظهار داشت: تلاش ستاد دهه فجر استان تهران بر برگزاری راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن استوار شده ولی با این وجود، در اجرای این مراسم تابع تصمیمات ستاد ملی کرونا هستیم.

وی گفت: با توجه به این که یوم الله ۲۲ بهمن امسال مقارن با روز جمعه شده، برنامه ریزی فعلی در برپایی راهپیمایی به این صورت است که تمام مسیرها به سمت مصلاهای نماز جمعه جمعه ختم شود.

محمودی اظهار امیدواری کرد: با رعایت دستورالعمل های بهداشتی از سمت مردم و برنامه ریزی مسئولان وزرات بهداشت، شیوع بیماری کرونا به سمت کاهش و نزول پیش رود تا آحاد مردم با آسودگی خاطر در اماکن عمومی و برنامه های ایام الله دهه مبارک فجر که جشن حقیقی انقلاب است، حاضر شوند.

وی تأکید کرد: اجرای مراسم انقلاب و تعظیم شعائر دینی باید با غیرت دینی و انقلابی جامعه همراه شود و لازم است تا ادارات و نهادها و حتی بخش خصوصی حداقل با نصب یک پرچم ایران که نماد انقلاب اسلامی است، توطئه دشمن در کمرنگ کردن جشن‌های انقلاب را خنثی کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران تصریح کرد: کمیته‌های ۲۶ گانه ستاد دهه فجر، برنامه‌های نهایی خود را اعلام کردند و تلاش می‌شود تا با اجرای تمامی برنامه‌ها، جشن باشکوه انقلاب با حضور آحاد مردم برگزار شود.

انتهای پیام/

کپی