اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

آرایش کردن نوزاد مرده برای پنهان ماندن مرگش

آرایش کردن نوزاد مرده برای پنهان ماندن مرگش
آرزوکیهان

زنی که نوزاد مرده خود را آرایش کرده و به بیمارستان آورده بود تا مرگش پنهان مانده و وانمود می کرد نیاز به مراقبت دارد دستگیر شد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از یاهو،  زن جوانی که نوزاد مرده را با تظاهر به زنده بودن و استفاده از آرایش برای پنهان کردن جراحات به بیمارستان برده بود شناسایی شد.
بنا بر اطلاعات پلیس واشنگتن کودک 11 ماهه آمریکایی با ضربه سنگین مادر به سرش جان سپرده اما مادر 28 ساله او "مونایی اندرسون" تلاش کرده بود تا با آرایش کردن نوزاد مرده جسدش را درون یک پتو پیچیده و به بیمارستان ببرد.
دوربین های مداربسته بیمارستان از لحظه حضور این مادر قاتل به بیمارستان فیلم گرفته است.
این زن پس از ورود به بیمارستان بیان کرده بود که دخترش از روی تخت خواب افتاده و روز بعد شروع به نفس نفس زدن کرده و بعد از یک روز واکنش دیگری از خود نشان نداده است.
مادر قاتل مرده دختر 11 ماهه اش را آرایش کرده و او را به بیمارستان واشنگتن منتقل کرده تا درمان شود  اما میزان اضطراب وی سبب شد تا پزشکان به این زن ظنین شوند.
بازرسان پزشکی قانونی و کالبد شکافی اعلام کردند که بقایای موادی شبیه لوازم آرایش یا نوعی لوازم آرایشی در صورت نوزاد و دیگر اندام هایش دیده شده است تا بتوان جراحات و کبودی های صورت و بدن نوزاد را پنهان کند.
دکتر "جوآنا کوهن"، یکی از متخصصان مرکز پزشکی، گفت که نوزاد بر اثر "تروما غیر تصادفی به سر" جان باخته اما مادر قربانی تلاش می کرد با استفاده از لوازم آرایش و داستان سرایی ذهن ما را منحرف کرده تا وانمود کند مرگش طبیعی بوده اما با کالبد شکافی علت اصلی مرگ نوزاد ضربه محکمی بوده که به سر قربانی وارد شده و باعث خونریزی شدید شده است.
گزارش پلیس به نقل از Law & Crime می گوید که نوزاد دچار تغییر رنگ در پاها، خراشیدگی در صورت، گردن و دست ها و کوفتگی در صورت و بدن شده است.

انتهای پیام/

کپی