اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

اعتراف برادر دوقلو پس از 20 سال زندانی شدن برادر بیگناه

اعتراف برادر دوقلو پس از 20 سال زندانی شدن برادر بیگناه
آرزوکیهان

مرد 44 ساله آمریکایی پس از 20 سال زندانی شدن برادر بی گناهش اعتراف کرد که سالها پیش در جریان سرقت او پسر بچه ای را کشته و برادر دوقلویش بی گناه 20 سال به جای وی زندانی شده است.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از یاهو، مرد آمریکایی اهل  شیکاگو که 20 سال را به جرم قتل در زندان گذرانده بود، پس از اعتراف برادر دوقلویش به جرم از زندان آزاد شد.
"کارل اسمیت"مردی را کشته و به جای او برادر همسانش "کوین"  20 سال گذشته را در زندان گذرانده بود اکنون پس از سالها برادر دوقلوی وی لب به سخن گشوده و پرده از گناهکار بودن خود برداشت.
به گزارش نیویورک پست، کوین دوگار، 44 ساله، که از زندان کوک کانتی شیکاگو آزاد شد، در سال 2001 در ارتباط با تیراندازی به یکی از اعضای باند رقیب خلافکار پسر بچه ای را به اشتباه کشته بود محکوم شد.
برادر دوقلوی او "کارل اسمیت" در دادگاه به جرم خود اعتراف کرده بود و خود را مسئول تیراندازی معرفی کرده بود.
اسمیت در دادگاه گفت: "ما به عنوان یک نفر عمل می کردیم."جایی که من بودم، او تظاهر به من کرد و من وانمود کردم که او هستم.»
اما اکنون برادر دوقلوی گناهکار با اعتراف به قتل به پلیس شیکاگو بیان کرد که امیدوار است برادر دوقلویش او را ببخشد.
روز چهارشنبه،" رونالد سافر"، وکیل  "کوین دوگار" گفت: ""موکلم  بسیار خوشحال است که آزاد است، اما همچنین در حال تطبیق با دنیایی است که کاملاً متفاوت از دنیایی است که 20 سال پیش زمانی که به خاطر این جنایتی که مرتکب نشده دستگیر شد، آن را ترک کرده است."
دادگاه استیناف دریافت که این احتمال وجود دارد که هیئت منصفه با شنیدن تمام شواهد، کوین را بی گناه تشخیص دهد.
"کارل اسمیت" در حال حاضر به دلیل سرقت مسلحانه ای که منجر به مرگ یک پسر بچه 6 ساله شده بود ، در زندان است و دورا محکومیت 99 ساله زندان خود را می گذراند.

 

انتهای پیام/

کپی