اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

وزیر ورزش و جوانان خبرداد:

پیش بینی ۳۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل مجموعه تختی از مصوبات سفر ریاست جمهوری

پیش بینی ۳۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل مجموعه تختی از مصوبات سفر ریاست جمهوری

دکترحمید سجادی وزیر ورز ش و جوانان در ابتدای ورود به گیلان از استادیومتختی انزلی بازدید کرد.

به گزارش ایران آنلاین  ، دکتر حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان که بعنوان نماینده ویژه رئیس جمهور در سفر ریاست جمهوری و هیات دولت در استان حضور دارد ، از ورزشگاه تختی بندر انزلی بازدید کرد.

دکتر حمید سجادی ضمن تبریک صعود تیم فوتبال کشورمان به جام جهانی گفت: سفر امروز در معیت ریاست محترم جمهوری به استان گیلان در حوزه ورزش گیلان نیز بازدیدهایی صورت خواهد گرفت اینجانب پس از بازدید از مجموعه تختی بندر انزلی به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور در شهرستان تالش و آستارا حضور خواهم داشت.

وی با اشاره به ظرفیت های بالای بندر انزلی در حوزه ورزش افزود : شهرستان بندر انزلی بنیه قوی و تاریخ ارزشمندی در ورزش قهرمانی کشور دارد و استادیوم تختی بندر انزلی نیز با توجه به پیشینه ای که دارد نیازمند رسیدگی است.
سجادی در خصوص روند تکمیل پروژه استادیوم و مجموعه تختی بندر انزلی اضافه کرد : اعتبارات برای تکمیل این مجموعه در مصوبات سفر ریاست جمهوری دیده شده و در اعتبارات شرکت توسعه زیر ساخت های ورزشی نیز در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره پیگیری های نماینده مردم شهرستان بندر انزلی در زمینه ورزشگاه بندر انزلی خاطر نشان کرد : امیدواریم با تکمیل این پروژه شرایط میزبانی خوبی برای تیم ملوان بندر انزلی با توجه به قدمت این تیم حاصل شود.
سجادی با بیان اینکه بافت شهری بندر انزلی به ورزشگاه تختی نزدیک شده و باید به فکر احداث یک استادیوم جدید نیز بود ، گفت : انشاالله با جانمایی یک فضای مناسب استادیومی با استاندارد های روز در آینده احداث شود .
وی تاکید کرد : پیست دوومیدانی ورزشگاه تختی انزلی ، مرمت و بازسازی سالن سرپوشیده و استخر این مجموعه نیز در اعتبارات مصوبات سفر ریاست جمهوری دیده شده است و انشاالله این مجموعه را به مدار خدمت رسانی به مردم برگردانیم.
وزیر ورزش و جوانان عنوان کرد : ۳۰ میلیارد تومان اعتبار برای مجموعه تختی بندر انزلی پیش بینی شده است .

انتهای پیام/

کپی