اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

وزیر ورزش و جوانان :

سفرهای استانی باعث شناخت بیشتر مسائل کشور می شود

سفرهای استانی باعث شناخت بیشتر مسائل کشور می شود

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه سفرهای استانی باعث شناخت بیشتر مسایل کشور از سراسر کشور می‌شود اظهار داشت: امیدوارم این سفرها باعث خیرو برکت و مودت شود.

به گزارش ایران آنلاین ، دکتر سیدحمید سجادی نماینده ویژه رییس جمهور در سفر استانی خود به استان گیلان و با حضور در شورای اداری شهرستان تالش اظهار داشت: نکات و مواردی از مشکلات و مسائل شهرستان تالش در این جلسه توسط مسئولین عنوان شد. ما سعی می‌کنیم با مطالعات کامل از شرایط استان درخدمت دوستان باشیم و خوشبختانه این سفرهای استانی باعث می‌شود با نقاط مختلف کشور آشنا شویم.

وی افزود: پل اسالم به آستارا یکی از شاهراه‌های اصلی استان است و نیاز است که این پروژه خیلی زود تکمیل شود. به دلیل شیوع کرونا حجم مسافرت‌ها و تردد در دو سال گذشته کمتر شده بود ولی با دوران پساکرونا نیاز است که راه‌ها خیلی زود تکمیل شود تا مشکلی برای عبور و مرور وجود نداشته باشد.

نماینده ویژه رییس‌جمهور خاطرنشان کرد: در حوزه ورزش نیز مصوبات ارزشمندی برای استان است که سعی می‌کنیم در کوتاه‌ترین زمان پروژه‌های ورزشی تکمیل شود. باید از سرمایه‌ها و امکاناتی که دراختیار داریم به بهترین شکل استفاده کنیم. در استان گیلان نعمت‌ها و سرمایه‌های فراوانی وجود دارد که باید قدر آن را بدانیم.

دکتر سجادی ادامه داد: اگر بتوانیم از دارایی‌هایی که دراختیار داریم به بهترین شکل استفاده کنیم این ظرفیت و پتانسیل در کشور وجود دارد که همپای کشورهای خارجی باشیم. در بازدیدی که از چوکا داشتیم مشاهده کردیم که امکانات خوبی این شرکت دارد و باید از توانایی‌های آن استفاده کنیم.

وی ‌گفت: یکی از پیگیری‌های ما امروز کارخانه کمپوس است که در شورای اداری استان که با حضور رییس‌جمهور است عنوان خواهم کرد. در این شورا همه موارد که عنوان می‌شود با دستور و امضای رییس‌جمهور برای اجرایی شدن خواهد رفت. امیدوارم این سفرهای استانی باعث خیر و برکت و مودت بین همه مسئولین، دولت و مردم شود و مردم کشور از این سفرها راضی باشند.

انتهای پیام/

کپی