اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کرونا مانع برگزاری جشن صعود نمی‌شود

کرونا مانع برگزاری جشن صعود نمی‌شود
فرشاد پیوس پیشکسوت فوتبال

تیم ملی فوتبال امروز بازی حساس مقابل عراق را برگزار خواهد کرد؛ دیداری که می‌تواند تاریخی باشد و منجر به صعود تیم ملی‌مان به جام جهانی قطر شود.

روزنامه ایران: تیم ملی فوتبال امروز بازی حساس مقابل عراق را برگزار خواهد کرد؛ دیداری که می‌تواند تاریخی باشد و منجر به صعود تیم ملی‌مان به جام جهانی قطر شود. البته در این بین تیم ملی با مشکلاتی از جمله ابتلای چند بازیکن به کرونا و غیبت اجباری آنها مواجه است. با تمام این شرایط تیم ملی به‌دلیل حضور بازیکنان باکیفیت شرایط خوبی دارد و این تنها مختص به بازیکنان داخل زمین نیست و روی نیمکت هم بازیکنان باکیفیتی حضور دارند و دست اسکوچیچ برای انتخاب ترکیب باز است. در بازی‌های قبل تمام بازیکنان کیفیت خوب‌شان را نشان دادند و از سویی سطح بازیکنان به هم نزدیک است و بچه‌ها هماهنگی خوبی دارند. بنابراین تیم ملی با وجود تمام این موارد، دچار مشکل نخواهد شد. تیم ملی باید برای برد وارد زمین شود و نکته مهم اینکه بازیکنان نباید مغرور باشند و عراق را دست‌کم بگیرند.
عراق شانس خود را برای صعود به جام جهانی از دست داده و برای ارائه بازی حیثیتی به مصاف ما خواهد آمد. آنها در اکثر مواقع تیم ما را به چالش کشیده‌اند و بچه‌ها باید حواسشان جمع باشد. در حال حاضر شرایط کرونا در کل دنیا همین گونه است و عراقی‌ها هم با مشکل مواجه هستند. تیم ملی در مسیر خوبی قرار دارد و کرونا مانع از برگزاری جشن صعود تیم ملی به جام جهانی نخواهد شد و ما صددرصد جشن صعود خواهیم گرفت. تیم ملی خط حمله بسیار خطرناکی دارد؛ بازیکنانی همچون سردار آزمون و مهدی طارمی که در کلاس جهانی بازی می‌کنند. گرچه به احتمال زیاد در دیدار امروز این 2 بازیکن را نخواهیم داشت اما بازیکنان دیگری چون کریم انصاری فرد و مهدی قایدی را داریم که نفرات جایگزین خوبی محسوب می‌شوند و نباید از غیبت احتمالی سردار و مهدی نگران بود. تیم ملی در این مرحله از رقابت‌های انتخابی جام جهانی عملکرد خوبی داشت و اسکوچیچ در این مدت نشان داد که از نظر اخلاقی و فنی مربی خوب و موجهی است. مهم‌ترین موضوع این است که او با فدراسیون تعامل بسیار خوبی دارد و این موضوع یکی از دلایل اصلی موفقیت‌های اسکوچیچ در مسیر صعود به جام جهانی قطر است. تیم ملی کمبود خاصی ندارد و تنها نداشتن بازی تدارکاتی خوب نقطه ضعف تیم ملی محسوب می شود که باید با قطعی شدن صعود تیم به جام جهانی این مشکل با تدابیر فدراسیون فوتبال برطرف شود.

انتهای پیام/

کپی