اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

صندوق اعتباری هنر از هنرمندان بیمار حمایت بیمه‌ای می‌کند

صندوق اعتباری هنر از هنرمندان بیمار حمایت بیمه‌ای می‌کند

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر ضمن عیادت از محمد کاسبی، تاکید کرد: هدف صندوق اعتباری هنر، ارتقای سطح خدمات بیمه‌ای است تا هنرمندان تحت پوشش در شرایط بهتری دوران بیماری را سپری کنند.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از صندوق اعتباری هنر، مجید پوراحمدی، مدیرعامل صندوق اعتباری هنر عصر امروز چهارشنبه ۶ بهمن ماه با حضور در بیمارستان عرفان از محمد کاسبی عیادت کرد و پیگیر روند درمانی این بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون شد.

پوراحمدی در این دیدار ضمن ابلاغ سلام محمد مهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، برای این هنرمند آرزوی سلامتی کرد.

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر ضمن تجلیل از چند دهه فعالیت‌های این بازیگر پیشکسوت، گفت: کاسبی از چهره های محبوب حوزه فرهنگ و هنر است. در روزهایی که دچار کسالت شده است، مردم جویای حال این هنرمند هستند که این نشان از منش نیکو و توانایی وی دارد. امیدواریم با بهبودی کامل شاهد حضور دوباره محمد کاسبی در فعالیت های هنری مانند گذشته باشیم.

پوراحمدی در ادامه، اظهار داشت: یکی از مهم ترین اهداف در صندوق اعتباری هنر، ارتقای سطح خدمات بیمه ای است تا هنرمندان تحت پوشش در شرایط بهتری دوران بیماری را سپری کنند.

وی با بیان اینکه اصحاب فرهنگ و هنر سرمایه های ماندگار کشور هستند، بیان کرد: در راستای تکریم هنرمندان پیشکسوت که عمری را در این راه صرف کردند، تلاش می‌کنیم خدمات مضاعفی از سوی صندوق به آنها ارایه دهیم.

به گزارش ایرنا، محمد کاسبی، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون از ۲۷ دی ماه به دلیل مشکلات قلبی و تنفسی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شد.

وی هنرمندی‌ست که در سوابق او می‌توان بازیگری، کارگردانی، نویسندگی و دوبلوری را مشاهده کرد. ضمن اینکه او سوابق اجرایی زیادی در کار هنری داشته و از جمله بنیانگذاران حوزه هنری و مرکز هنرهای نمایشی است. کارنامه بازیگری کاسبی در تلویزیون اگرچه محدود و سختگیرانه اما پُربار و قابل اعتنا است، به خصوص بازی در سریال‌های خاطره‌انگیزی همچون خوش رکاب، صاحبدلان، سه در چهار و سرّ دلبران.

یکی از ماندگارترین نقش‌آفرینی‌های کاسبی به حضورش در سریال صاحبدلان باز می‌گردد.

انتهای پیام/

کپی