اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

وزیر کشور: باید برای مقابله با بحران‌های احتمالی همواره آماده بود.

وزیر کشور: باید برای مقابله با بحران‌های احتمالی همواره آماده بود.

وزیر کشور با اشاره به مشکلات ناشی از بارش سنگین برف اردبیل گفت: ضمن اینکه باید از درگاه خداوند متعال جهت نزول بارش رحت الهی شکرگذاری کرد ولی می بایست برای مقابله با بحران‌های احتمالی و خدمت به مردم نیز همواره آماده بود.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از ایرنا، احمد وحیدی روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از مناطق برف‌گیر شهرستان اردبیل افزود: این سفر به منظور بررسی وضعیت موجود و ساماندهی بهتر مسائل و رسیدگی به وضعیت موجود در راستای خدمت رسانی به مردم انجام گرفت.

وزیر کشور ضمن قدردانی از تلاش های مردم و مسئولین در حل مشکلات موجود در بحران اخیر گفت: خوشبختانه با اقدام به موقع  نیروهای دستگاه های اجرایی و مردم  برق، تلفن ،آب و گاز برقرار بود  و طی این مدت شاهد قطع انرژی در استان نبودیم و این خود بسیار مهم و حیاتی است.

وی به نجات بیماران در مناطق صعب العبور نیز اشاره کرد و گفت: با کمک نیروهایی امدادی هلال احمر و دانشگاه علوم پزشکی خدمات مناسبی در این راستا به محصور شدگان در برف و کولاک انجام گرفت.

وزیر کشور از تلاش‌های سپاه پاسداران برای برف‌روبی از معابر و بازگشایی جاده‌ها نیز قدردانی کرد و گفت:خوشبختانه با هوشیاری و همدلی مردم و مسئولان آسیب جدی به کسی در بحران اخیر وارد نشد و این موجب خوشحالی مضاعف در کنار نزول رحمت الهی برای منطقه است

وی به مشکلات زیر ساختی و امکانات لازم برای مواقع بحرانی نیز اشاره کرد و گفت: در اولین فرصت نسبت به تامین تجهیزات و امکانات لازم اقدام خواهد شد.

به گزارش ایرنا، استانداری اردبیل برای پوشش این سفر از خبرنگاران بجز خبرنگاران صدا و سیما دعوت نکرده است.

بارش برف سنگین در دو هفته اخیر مشکلات زیادی در اردبیل بوجود آورد. علیرغم گذشت این مدت هنوز انبوه برف در معابر شهر اردبیل  مشاهده می شود. تعدادی از راههای روستایی نیز با وجود تلاش راهداران مسدود می‌باشد.

 

کپی