اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

قتل همسر با چاقو

قتل همسر با چاقو
آرزوکیهان

مرد قاتلو شیطان صفتی که همسرش را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود خود نیز جان سپرد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از کرایم،‌ مرد شیطان صفتی که همسرش را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود هنگام فرار پس از برخورد با یک خودرو جانش را از دست داد.

بنا بر اطلاعات پلیس جسد زن 43 ساله "یاسمین چکایفی" توسط افسران پلیس در غرب لندن پیدا شد.
اطلاعات پلیس اسکاتلندیارد نشان میدهد که قربانی در حالیکه در خیایان قدم می زد از سوی شوهر سابقش مورد حمله قرار گرفته است.
بنا بر شواهد موجود این زوج مدتی بود که از هم جدا شده و قاتل اجازه ملاقات و نزدیک شدن به قربانی را نداشته و از سوی دادگاه دستور اکید به حفظ فاصله خود با همسر سابقش را داشته اما در حرکتی انتقام جویانه در خیابان به جان همسرش افتاده و او را با ضربات چاقو به قتل رسانده است.
به گفته شاهدان ماجرا همسر این زن پس از کشتن  وی در حالیکه تلاش می کرد از دست ماموران پلیس فرار کند چند خیابان آن طرف تر با ضربه ناگهانی یک خودرو در حین فرار جان خود را ازدست داده است.
پلیس متروپولیتن گفت این زوج  هر دو در صحنه جان باختند.
سخنگوی پلیس بیان کرد که این زوج دو پسر نوجوان داشتهو اکنون هم مادر و هم پدرشان را از دست داده اند.گفتنی است  قربانی همواره به خاطر آزار و ضرب وشتم های همسرش یک زنگ هشدار در خانه اش نصب کرده بود.
خانواده قربانی در حالیکه از مرگ دخترشان به شدت آزرده هستند از راننده ای که دامادشان را پس از قتل دختر زیر گرفته بود تشکر و قدردانی کردند و تاکید کردند او یک انسان را نکشته بلکه شیطان را از بین برده است.

انتهای پیام/

کپی