اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

قاتل زندانی به 2 قتل دیگر اعتراف کرد

قاتل زندانی به 2 قتل دیگر اعتراف کرد
آرزوکیهان

زندانی قاتل به 2 پرونده قتل لاینحل پلیس در دو ایالت آمریکا اعتراف کرد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از کرایم،‌ مرد آمریکایی راز پرونده 2 قتل لاینحل را با اعترافاتش فاش کرد.
به گزارش پلیس مریلند امریکا قتل ها با فاصله زمانی 15 سال در دو ایالت مریلند و ویرجینیای آمریکا رخ داده و کارآگاهان از حل پرونده ها عاجر مانده بودند.
اکنون اداره پلیس پرنس جورج در بیانیه ای اعلام کرد "چارلز هلم "52 ساله که سال گذشته به جرم سرقت بازداشت شده بود پس از سالها لب به اعتراف گشود و به قتل "ایک سوبر"  1987 میلادی در ویرجینیا و قتل "‌جنیفر لندری "‌ در مریلند در سال 2002 میلادی اعتراف کرده است.
متهم "چارلزهلم" در حال حاضر در حال گذراندن حبس ابد در زندان ایالتی Red Onion در ویرجینیا به دلیل مرگ " پاتریشیا بنتلی" 37 ساله در سال 2002 میلادی است. پلیس گفت که او در سال 2002 در شهرستان فیرفکس دستگیر و در سال 2003 به خاطر آن پرونده محکوم شد.
"کوین دیویس"، رئیس اداره پلیس شهرستان فیرفکس، روز چهارشنبه در یک کنفرانس خبری گفت: "پاتریشیا یک مادر مجرد بود که در خانه اش در شانتیلی کشته شد."
تحقیقات در مورد دو قتل لاینحل زمانی آغاز شد که  این زندانی قاتل نامه ای به اداره پلیس "ماونت رینیر" ارسال کرد و مدعی شد از قتل لندری اطلاع دارد.
در این خبر آمده است: "کارآگاهان در آن زمان در زندان تلاش کردند با او صحبت کنند، اما او از مصاحبه امتناع کرد. در سال 2017، هلم نامه دیگری فرستاد، اما او دوباره از مصاحبه امتناع کرد. ماجرا به اینجا ختم نشد و باردیگر کارآگاهان در اواخرسال 2021 میلادی بار دیگر از او درخواست کردند تا در یک مصاحبه و بازجویی به قتل ها و انگیزه دو جنایت دیگر خود سخن بگوید و او این بار این درخواست را پذیرفت.

انتهای پیام/

---
کپی