اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی
معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور:

طراحی نظامی ما در بالاترین سطح تهدیدهای دشمنان است

طراحی نظامی ما در بالاترین سطح تهدیدهای دشمنان است

محمد جمشیدی معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور شنبه شب با حضور در یک برنامه زنده تلویزیونی به تشریح ابعاد سیاسی سفر اخیر آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور به روسیه و دستاوردهای آن پرداخت.

به گزارش ایران آنلاین،محمد جمشیدی معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور شنبه شب با حضور در یک برنامه زنده تلویزیونی به تشریح ابعاد سیاسی سفر اخیر آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور به روسیه و دستاوردهای آن پرداخت.

معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور در آغاز با بیان اینکه دولت سیزدهم اولویت گفت وگوهای خود با کشورهای همسایه را گسترش حوزه‌های زیرساختی مانند احداث راه آهن، کریدور و جاده‌های مواصلاتی قرار داده است، گفت: موقعیت ژئوپلتیک ایران می‌تواند کشورهای مختلف را به یکدیگر متصل کند.

 توافق اساسی گسترده بین روسای جمهور ایران و روسیه برای پایداری و متنوع سازی روابط اقتصادی در سفر رئیس جمهور کشورمان به روسیه اتفاق افتاد.

جمشیدی با بیان اینکه ادراک مشترک میان روسای جمهور دو کشور برای گسترش همکاری وجود دارد، گفت: این تعامل را آماده‌ایم با کشورهای دیگر حتی کشورهای اروپایی انجام دهیم و جمهوری اسلامی ایران آماده گسترش همکاری با همه کشورهاست.

انتهای پیام/

کپی