اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

حبس ابد برای قتل پسر 11 ماهه

حبس ابد برای قتل پسر 11 ماهه
آرزوکیهان

جوان آمریکایی به جرم قتل پسر 11 ماهه بازداشت و به حبس ابد محکوم شد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل ازیاهو، مردی اهل سن آنتونیوی آمریکا پسر 11 ماهه را به قتل رسانده بود دستگیر و به حبس ابد محکوم شد.
اطلاعات پلیس سن آنتونیو نشان میدهد که "میگل گوتیرز " به جرم قتل "خزاویر کورتز" 11 ماهه محکوم شده است.
گزارش های پلیس حاکی است که قاتل به عنوان پرستار وظیفه نگهداری از پسر 11 ماهه را هنگام نبود پدر و مادرش داشته است که او را به باد کتک گرفته و کودک بر اثر شکستگی دنده ها و خونریزی داخلی جان باخته است.
متهم هنگامیکه وضعیت کودک را وخیم دیده بلافاصله با اورژانس تماس گرفته و پس از انتقال قربانی به بیمارستان پزشکان متوجه کبودی های متعدد بر بدن قربانی شده و ساعاتی پس از انتقال مرگ نوزاد 11 ماهه را اعلام کردند.
اطلاعات پزشکی قانونی نشان میده که قربانی بر اثر شکستگی دنده‌ ، سوختگی در انگشت و همچنین کبودی‌هایی در سر، بازوها و کل بدنش و خونریزی داخلی جان سپرده است.
هنگامی که  ماموران پلیس از - گوتیرز - بازجویی کردند، او اعتراف کرد که تنها بزرگسالی است که از نوزاد و سه خواهر و برادر وی مراقبت می کند، اما منکر ایجاد جراحات به کودک شد.
مادر این کودک به بازرسان گفت که او هنگام رفتن به سر کار فرزندانش را به سرپرستی "گوتیرز" سپرد و افزود که او را برای پرستاری از فرزندانش استخدام کرده است اما هرگز تصور نمی کرد که این پرستار جان نوزادش را این چنین بگیرد.

انتهای پیام/

---
کپی