اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

تهدید عجیب یک مادر/ فرزندانم را مسلح به مدرسه می فرستم!

تهدید عجیب یک مادر/ فرزندانم را مسلح به مدرسه می فرستم!
آرزوکیهان

مادر آمریکایی تهدید کرد که اگر مسئولین مدرسه به فرزندانش اجبار کنند که ماسک بزنند آنها را با اسلحه های پر به مدرسه خواهد فرستاد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از کرایم،‌ مادرآمریکایی اهل ویرجینیا تهدید کرد که "تفنگ های پرشده " را به دلیل دستور زدن ماسک اجباری به فرزندانش به مدرسه خواهد آورد.
"آملیا کینگ " در جلسه هیئت مدیره مدرسه دولتی شهرستان پیج در لوری، عصر پنجشنبه بیان کرد. "ماسک اجباری نیست. فرزندان من دوشنبه با ماسک به مدرسه نمی آیند، خوب. این اتفاق نمی افتد اگر انها را وادار به ماسک زدن کنید من تک تک اسلحه هایم را پر و آماده خواهم کرد . این زن تهدید خود را آشکارا در جلسه هیئت مدیره مدرسه عنوان کرد.
"آنتونیا فاکس"، ناظر مدارس شهرستان پیج و "مگان گوردون"، رئیس هیئت مدیره مدرسه، روز جمعه بیانیه‌ای مشترک منتشر کردند و توضیح دادند که در مورد اظهارات تهدید آمیز این زن به پلیس اطلاع داده‌اند. آنها اظهار داشتند که با اداره پلیس لوری و دفتر کلانتر شهرستان پیج همکاری می کنند تا با توجه به اظهارات این زن ، در روزهای جمعه و دوشنبه "حضور پلیس را در مدرسه افزایش دهند.
این دو در بیانیه خود نوشتند: "اینگونه نظرات نه تنها با هر چیزی که ما می خواهیم برای دانش آموزان خود الگوسازی کنیم، مخالف است، بلکه با ماهیت نحوه تعامل ما به عنوان یک جامعه با یکدیگر مغایرت دارد.خشونت و تهدید هرگز قابل قبول و مناسب نیست. این نوع رفتار از سوی دانش‌آموزان، اساتید، کارکنان ما قابل تحمل نیست و والدین یا مهمانان بخش مدرسه ما آن را تحمل نمی‌کنند. از این رو هر گونه رفتار این زن و مقاومت کردنش در برابر قوانین با مقابله مسئولین مدرسه و پلیس روبرو خواهد بود.

انتهای پیام/

کپی