اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

جزئیات دستگیری یک مجرم فراری در اسپانیا

جزئیات دستگیری یک مجرم فراری در اسپانیا
آرزوکیهان

تحت تعقیب ترین مجرم انگلیسی پس از سالها فرار به دست ماموران پلیس اسپانیا بازداشت شد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از کرایم،  "جاشوا هندری"‌اهل لیورپول متهم تحت تعقیب پلیس در شهر "سن پدرو د آلکانتارا" توسط ماموران  شناسایی و بازداشت شد.
این دستگیری  کمتر از 24 ساعت پس از آن صورت گرفت که آژانس ملی جنایت انگلیس ، نام این مرد 30 ساله را در فهرستی از بریتانیایی‌های تحت تعقیب قرار داد که تصور می‌شد در این قاره زندگی می‌کنند.
هندری، که توسط پلیس" هامبرساید" تحت تعقیب است، ظاهراً هروئین و کوکائین را از لیورپول به گریمزبی به عنوان بخشی از یک عملیات مواد مخدر به ارزش یک میلیون پوند قاچاق می کرد.
پلیس اسپانیا اعلام کرد که وی پس از مشاهده مردی با ویژگی های جسمانی مجرم در حال پیاده روی دستگیر شد.
از آن زمان فیلمی از او منتشر شد که او را در حالی که لباس ورزشی سبزو خردلی رنگی پوشیده بود، از یک پارکینگ زیرزمینی بیرون آمده و در همان زمان بازداشت شده است.
سخنگوی پلیس انگلیس در این باره گفت:برای دستگیری این مجرم فراری پلیس بریتانیا و اسپانیا با تبادل اطلاعات و به اشتراک گذراری شواهد موجود متهم را دستگیر کرده و در تلاشند تا 11 مجرم فراری دیگر را نیز به دام اندازند. 
بازرس " رودری ترواک" از پلیس هامبرساید گفت: " مردان تحت تعقیب  اکنون خواهند دانست که ما به دنبال آنها هستیم. آنها می توانند زندگی خود را با نگرانی از دستگیری سپری کنند و مدام در این فکر خواهند بود که آیا امروز روزی است که بازداشت شوند؟

انتهای پیام/

کپی