اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

روایتی از ارایه گزارش سیل توسط استاندار کرمان و پیام تشکر رییس‌جمهور

روایتی از ارایه گزارش سیل توسط استاندار کرمان و پیام تشکر رییس‌جمهور

استانداری کرمان روایتی را از جلسه علی زینی‌وند استاندار با رییس‌جمهور در جریان حضور آیت الله رییسی در جنوب استان منتشر کرده که در آن به قدردانی رییس دولت از استاندار طی ایام فعالیت در دولت سیزدهم اشاره شده است.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، رییس جمهور در جریان بازدید از مناطق سیل زده در جنوب استان طی روز جمعه(دیروز) از تلاش های استاندار تشکر کرد و گفت: شما بسیار فعال و پرتوان کار کردید، گزارش گرفتم، در این چندماه دولت سیزدهم جدی تر از گذشته کار کردید.

براساس این گزارش همچنین دکتر سید ابراهیم رییسی در سفر از پیش اعلام نشده خود برای دیدار با اهالی سیل‌زده جنوب کرمان در زمان حضور در این منطقه بر پیگیری و تلاش برای حل مشکلات و تحقق خواسته ها در دولت قول مساعد داد.

این گزارش می افزاید: در سفر رییس جمهور به جنوب استان، دکتر زینی وند استاندار کرمان نیز در فرصتی ۲ ساعته گزارش کاملی از استان در ابعاد مختلف ارائه کرد.

حضور آیت الله رییسی در کرمان در حالی بود که وی پس از حضور در جمع اهالی و صحبت بین آنان، پیش از ترک کرمان به سمت پایتخت در جمع خبرنگاران ضمن تشکر از استاندار، فرمانداران، نیروهای مسلح و سایر بخش هایی که در امدادرسانی طی روزهای اخیر سیلاب حضور فعال در حل مشکلات مردم داشتند گفت: مردم باید همچنان حس کنند که دولتمردان در کنارشان هستند، هر مشکلی را با مشارکت مردم می‌توان حل کرد.

رییس جمهور که بامداد روز جمعه در پایان سفر ۲ روزه خود به روسیه و بدو ورود به فرودگاه مهرآباد تهران، ضمن برقراری تماس تلفنی با استاندار کرمان آخرین وضعیت مناطق سیل زده جنوب و شرق این استان را جویا شده بود، به منظور بررسی آخرین اقدامات انجام شده به مناطق سیل زده این منطقه در جنوب استان آمد.

سیلاب که هفته گذشته خسارت های زیادی در جنوب استان کرمان ایجاد کرده بود طی چند روز گذشته نیز خسارت های دیگری در این مناطق و نیز شرق استان کرمان به بار آورده است.

انتهای پیام/

کپی