اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

بررسی ​واحدها و متراژهای برج های پروژه نارنجستان ۴ چیتگر در منطقه 22

بررسی ​واحدها و متراژهای برج های پروژه نارنجستان ۴ چیتگر در منطقه 22

در منطقه 22 که یکی از ایده آل ترین منطقه های حال حاضر تهران برای سکونت است، برج های متنوع ای در حال ساخت هستند که برخی از آن ها به تازگی شروع به فعالیت نموده اند و برخی دیگر به عنوان پروژه های محبوب منطقه، افراد در حال سکونت در آن ها هستند.

در میان تمام پروژه ها پروژه نارنجستان ۴ که توسط تعاونی ابنیه آکام در حال ساخت و اجرا می باشد نمونه ای متفاوت از پروژه های دیگر است که به دلیل مزایا و محاسنی که دارد مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران و خانواده ها قرار گرفته است.

در این بخش قصد داریم به صورت کامل به معرفی و بررسی واحد ها و متراژ آن در پروژه نارنجستان 4 بپردازیم و لوکیشن و دسترسی آن را به صورت کامل در اختیارتان قرار دهیم.

آیا پروژه نارنجستان 4 برای سکونت و سرمایه گذاری مناسب است؟

 

بدون شک یکی از بهترین و مناسب ترین پروژه های عمرانی منطقه 22 تهران که توسط تعاونی ابنیه آکام به سرانجام رسیده است پروژه های نارنجستان 1 و 2 و 3 می باشد که در حال حاضر به عنوان یکی از ایده آل ترین و مناسب ترین برج های منطقه از آن یاد می شود.

به دلیل آن که ساخت پروژه نارنجستان ۴ تعاونی ابنیه آکام صورت می گیرد، سرمایه گذاران و خریداران واحد ها توجه بیشتری به این پروژه دارند! به صورتی که پذیره نویسی این پروژه تا پایان عضو گیری چیزی حدود 8 ساعت به طول انجامید که این موضوع نشان دهنده اهمیت این پروژه است.

از این رو بنا به دلایل متنوع ای همچون تعاونی سازنده، محیط جغرافیایی، محل قرار گیری، مزایای واحد ها و... این پروژه برای سکونت و سرمایه گذاری به عنوان یکی از بهترین پروژه های منطقه 22 تهران است.

 

آدرس دقیق و لوکیشن پروژه نارنجستان ۴ دقیقا کجاست؟

همان طور که اشاره نمودیم یکی از بهترین مزایای این پروژه، محل قرار گیری آن و دسترسی به اتوبان ها و شریان های اصلی تهران و همچنین مراکز خدماتی و تفریحی است. لوکیشن این پروژه در غرب منطقه22 تهران در خیابان آرش کمانگیر واقع شده است.

 

 

---

بررسی امکانات بسیار مهم پروژه نارنجستان 4

هر پروژه ساختمانی بدون شک برای آن که بتواند در دسته بهترین پروژه ها قرار بگیرد به صورت متوسط رضایت ساکنین را جلب می کند. از این رو از مهم ترین امکانات این پروژه می توان به: انباری، سالن ورزشی، استفاده از دوربین مدار بسته، بالن، ویوی زیبا و تماشایی، آسانسور، پنجره های دوجداره و... اشاره نمود که تمامی این موارد می تواند تجربه لذت بخشی از سکونت در این برج زیبا را برای خریداران به ارمغان بیاورد.

 

بررسی واحد ها و متراژ در پروژه نارنجستان ۴

این پروژه در قالب 2 بلوک به هم پیوسته در 12 طبقه مسکونی، 1 طبقه لابی، 3 طبقه منفی پارکینگ احداث شده است که مجموعه واحد ها در هر دو بلوک به عدد 288 می رسد و متراژ واحد ها نیز در این پروژه به 70 متری-80متری-93متری-104متری-114متری-130 متری-144 متری می رسد که تمام تیپ متراژ واحد ها در هر 12 طبقه وجود دارد.

 

 

---

بررسی دسترسی پروژه نارنجستان ۴ در منطقه

یکی از مهم ترین مزایای خرید هر واحد در هر منطقه ای میزان دسترسی آن به مناطق مهم و شریان های اصلی است که از این رو پروژه نارنجستان ۴ به دلیل برخورداری از مزایای بی نظیری که از نظر دسترسی برای ساکنین خود دارد به عنوان یکی از برترین پروژه ها در منطقه 22 از آن یاد می شود. از مهم ترین دسترسی های این پروژه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • اتوبان همت (اتوبان شهید خرازی)
  • اتوبان حکیم (اتوبان شهید همدانی)
  • بزرگراه شهید فهمیده
  • نزدیکی به مترو وردآورد
  • فاصله ۱۵ دقیقه ای به مترو چیتگر
  • دسترسی به مرکز تجاری و تفریحی خاورمیانه (ایرانمال )
  • دسترسی به شهربازی هزار و یک شهر
  • دسترسی به دریاچه شهدای خلیج فارس

 

موقعیت قرارگیری  پروژه نارنجستان ۴ در منطقه

اگر قصد مشاهده این پروژه را دارید می توانید به لوکیشن آن به آدرس انتهای اتوبان شهید خرازی، بلوار اردستانی، خیابان دانش، خیابان آرش کمانگیر مراجعه کنید و از روند ساخت و ساز این پروژه مطلع شوید.

 

نحوه امتیاز بندی و تعیین طبقه پروژه نارنجستان ۴ به چه صورت است؟

یکی از مهم ترین موضوعاتی که عموما ذهن خریداران این پروژه را به خود درگیر می کند، نحوه امتیاز بندی و تعیین طبقه است! شیوه امتیاز بندی در این پروژه به صورت این است که هرکس اقساط و واریزی خود را بهتر پرداخت کند در انتخاب واحد الویت دارد.

 

کپی