اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

غذا خوردن دانش آموزان آمریکایی از سطل آشغال مدرسه

غذا خوردن دانش آموزان آمریکایی از سطل آشغال مدرسه
آرزوکیهان

تصویر غذا خوردن دانش آموزان آمریکایی از سطل آشغال مدرسه ای در اوهایو در رسانه های اجتماعی خبر ساز شد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از یاهو، فیلم غذا خوردن دانش آموز دبستانی از سطل زباله مدرسه ای در اوهایو باعث خشم اعضای خانواده دانش آموزان شد.
بنا بر اطلاعات پلیس یکی از دانش آموزان دبستان شهر "لورین " با انداختن غذای خود درون سطل زباله باعث عصبانی شدن مسئولین مدرسه شده به حدی که این دانش آموز را وادار کرده اند تا دوباره غذایش را از سطل زباله برداشته و بخورد.
"جرد کلبانو"، وکیل خانواده دختردانش آموزدر این باره ، گفت که "این ویدئو تکان دهنده ، ناامید کننده وناراحت کننده است."
با انتشارتصاویر و فیلم این رفتار غیر عادی مسئولین مدرسه سبب شد تا هم کارمند و هم مدیر مدرسه در پی تحقیقات داخلی اخراج شوند.
بنا بر اطلاعات پلیس اوهایو دانش آموز "یک بسته غذا را در حضور دو نفر از کارکنان داخل سطل زباله قرار داده است و یکی از کارکنان بلافاصله بسته غذا را برداشته، پاک کرده و به دانش آموز پس داده است." .
به گفته مسئولین ، دانش آموز بسته غذای کثیف را باز کرد و غذا را خورد. والدین دانش آموز برای شکایت به مدرسه آمدند اما مدیر "اقدام لازم را انجام نداد".
" جف گراهام" از مسئولین منطقه در این باره  گفت: «هر گونه تجاوز به حیثیت و احترام دانش آموزان ما قابل تحمل نخواهد بود. "دانش آموزان ما شایسته کارکنانی هستند که قادر به تصمیم گیری خوب در همه موقعیت ها باشند و هر کارمندی که قادر به اجرای این وعده نباشد در مدارس ما جای ندارد."
مادر این دختر بچه به خبرنگاران گفت: «این حادثه به معنای واقعی کلمه تمام خانواده من را زیر و رو کرده دخترم  رفتارش در خانه تغییر کرده است او حتی نمی خواهد به مدرسه برود.»
وکیل خانواده دختر آمریکایی کلبانو به 19 نیوز گفت: "ما در این ویدئو می بینیم که او ناهار خود را دور می اندازد، همانطور که هزاران دانش آموز در سراسر کشور هر روز انجام می دهند. به دلایلی نامعلوم یکی از مسئولین مدرسه غذا را از زباله بیرون می‌کشد، طوری نگه می‌دارد که حتی نمی‌خواهد به آن نگاه کند ، آن را با یک دستمال پاک می‌کند و به دانش‌آموز می‌دهد و او را مجبور می‌کند تا آن را بخورد.»

انتهای پیام/

کپی