اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

دوره های باگتو درآمد شما را تغییر می‌دهند

دوره های باگتو درآمد شما را تغییر می‌دهند

این روزها وابستگی شدید زندگی بشر به تکنولوژی‌های پیشرفته روز کمی عجیب اما باورکردنی است. بشر در عصری زندگی می‌کند که می‌توان به راحتی بین انسان و اشیاء ارتباط برقرار کرده و زبان مشترکی را بین آن‌ها ایجاد کرد که با یکدیگر در تعامل باشند.

برای ایجاد چنین رابطه‌ای قطعا سخت افزارها به تنهایی جوابگو نیستند و باید از برنامه‌های نرم افزاری با زبان‌های خاصی دستور بگیرند. از این‌رو برنامه نویسی اهمیت بسیاری زیادی در عصر حاضر دارد. طراحی و راه اندازی پایگاه‌های اینترنتی به دانشی تحت عنوان برنامه نویسی یا کدنویسی احتیاج دارد. سایت‌های اینترنتی با استفاده از کدها و الگوریتم‌های خاصی طراحی می‌شوند که یادگیری آن‌ها به آموزش احتیاج دارد.

باگتو

 

 

برنامه نویسی یک دانش تخصصی است. برای این که با دانش کد نویسی آشنا شده و بتوانید سایت دلخواه خود را طراحی کنید، باید در دوره آموزشی آن شرکت کنید. باگتو این دوره آموزشی را برای زبان‌های مختلف برنامه و کدنویسی برگزار می‌کند. اما قبل از آن که راجع‌به این دوره‌ها و چگونگی برگزاری آن‌ها صحبت کنیم، بهتر است با اهمیت دانش کدنویسی در زندگی و کسب و کار و نقش  باگتو در پیشبرد اهدافتان در حوزه طراحی سایت آشنا شوید. همانطور که گفتیم زندگی بشر در دنیای امروز به اینترنت وابسته است و افراد تمام امور روزمره خود را از طریق اینترنت انجام می‌دهند. از طرفی با توجه به اهمیت و لزوم فعالیت آنلاین کسب و کارهای مختلف و عدم آشنایی کارفرمایان نسبت به چگونگی طراحی سایت، اکثر امور طراحی و راه‌اندازی وب سایت‌ها به صورت برون‌سپاری به متخصصین این حوزه واگذار می‌شود.

 حتی اگر شما به عنوان صاحب یک شغل قصد ورود به حوزه اینترنت را داشته باشید، آموزش و یادگیری کدنویسی برایتان خالی از لطف نخواهد بود. چه بسا می‌توانید از طریق این دانش و مهارتی که در اختیار دارید به صورت حرفه‌ای وارد بازار کار شده و از طریق برنامه نویسی به کسب درآمد بپردازید. در عصری که شبکه‌های تحت وب به عنوان بخشی از اینترنت به طرز عجیبی در زندگی بشر رسوخ کرده‌اند، دانش کدنویسی به شدت مورد توجه قرار گرفته و به بازار داغ این روزها تبدیل شده است. با توجه به این که سطح کیفی آموزش‌های حرفه‌ای در کشور نسبتا ضعیف است و تمام آموزشگاه‌ها توانایی ارائه آموزش‌های حرفه‌ای را ندارند، دوره‌های باگتو ایده‌آل‌ترین انتخاب برای شما هستند.

باگتو، خود سال‌ها در حوزه برنامه نویسی فعالیت داشته و چالش‌های بسیاری را پشت سر گذاشته است. بنابراین با نیازهای برنامه نویسان در این حوزه و کم و کیف دانش کدنویسی آشنایی کامل دارد. به همین دلیل دوره‌هایی که برگزار می‌کند، کاملا منطبق با نیاز برنامه نویسان در بازار کار است. شرکت در دوره آموزشی باگتو زندگی شما را هدفمند ساخته و آینده شغلی درخشانی را برایتان به ارمغان می‌آورند.‌ در ادامه ضمن معرفی دو زبان و تکنولوژی مهم کدنویسی که در باگتو آموزش داده می‌شود، چگونگی دوره آموزشی در این آموزشگاه را نیز شرح می‌دهیم.

سی شارپ حرفه ای

 

advance c sharp

سی شارپ یک زبان سطح بالای شیء گرا است که شرکت مایکروسافت آن را در سال۲۰۰۰ توسعه داده است. کاربری ساده و قدرت فوق العاده سی شارپ سبب شده از همان سالی که توسعه یافته تاکنون جزو یکی از ده زبان برنامه نویسی برتر باشد. این زبان از خانواده زبان‌های C در چارچوب دات نت می‌باشد و با وجود قدرت بسیار بالایی که دارد، دستورات آن به زبان انسان نزدیک است. کاربری ساده این زبان نیز جذابیت بیشتری به آن بخشیده است. می‌توان گفت این زبان چند الگویی یا چند منظوره است. برنامه نویسان با استفاده از ابزارهای قدرتمندی که این زبان کد نویسی در اختیار آن‌ها می‌گذارد برای پلتفرم‌های مختلف مانند انواع بازی‌ها و برنامه‌های تحت ویندوز و سایر پلتفرم‌ها از موبایل تا سرور را برنامه نویسی می‌کنند.

باگتو در قالب کلیپ‌های آموزشی صفر تا صد زبان سی شارپ را به کاربران خود آموزش می‌دهد.‌ آموزش سی شارپ در سه دوره خلاصه می‌شود. در دوره اول که دوره رایگان سی شارپ است شما با کلیات این زبان آشنا می‌شوید. در دوره دوم یا دوره متوسط با برخی از مباحث اولیه آشنا شده و می‌توانید برخی از پروژه‌های کوچک را برنامه نویسی کنید. دوره سوم که به دوره ستارگان سی شارپ معروف است، تمام آموزش‌های تخصصی، ارائه شده و در این دوره می‌توانید سی شارپ را به صورت حرفه‌ای آموخته و به متخصص تبدیل شوید. با توجه به جذابیت‌ها و کاربردهای بسیار زیاد این زبان، می‌توانید با آموزش حرفه‌ای آن، از فرصت‌های شغلی عالی آن استفاده کرده و آینده خود را بسازید.

طراحی سایت asp

 

asp.net core

ای اس پی بر خلاف تصور بسیاری از کاربران یک زبان برنامه نویسی نیست، بلکه یک تکنولوژی است که در بستر زبان‌های سی شارپ و زبان‌های دیگر دات نت توسعه یافته و توسط شرکت مایکروسافت ارائه شده است. این تکنولوژی تحت وب  طراحی سایت مبتنی بر یکی از زبان‌های اسکریپتی مانند جاوا اسکریپت یا vb اسکریپت است و با مدیریت lls اجرا می‌شود. این برنامه قابلیت‌های بسیاری در اختیار کاربر قرار می‌دهد.‌می‌توانند با استفاده از قابلیت‌های asp هر نوع محتوای تحت وب را اضافه و ویرایش کرده و در نهایت محتوای دینامیکی تولید کنند. این برنامه به افزایش سرعت و امنیت سایت‌ها می‌انجامد. بسیاری از سایت‌های قدرتمند در کشور با asp طراحی شده‌اند. آموزش این تکنولوژی پیش‌نیازهای بسیاری از جمله: الگوریتم‌ها و فلوچارت‌ها، css برای طراحی گرافیک سایت، html برای طراحی ساختار و محتوای صفحه، سی شارپ و غیره را می‌طلبد.

در دوره آموزشی باگتو به آموزش تمام پیش‌نیازهای این تکنولوژی پرداخته می‌شود. دوره آموزش آن نیز مانند دوره سی شارپ شامل سه مرحله مبتدی تا پیشرفته است. در دوره ستارگان asp شما به تمام المان‌های این تکنولوژی  مسلط بوده و به راحتی می‌توانید سایت‌های مختلفی طراحی کنید.

چگونه در دوره‌های باگتو شرکت کنیم؟

باگتو سال‌ها است در حوزه برنامه نویسی فعالیت و تجربه دارد و هم اکنون نیز در تلاش است با ارائه آموزش‌های تصویری حرفه‌ای، برنامه نویسان متخصص و کاربلد را تربیت کرده و سطح فنی نرم افزارهای ایرانی و وب سایت‌های مختلف را افزایش دهد. برای کسب اطلاعات راجع به دوره‌های آموزشی از طریق لینک زیر وارد سایت باگتو شوید.

https://bugeto.net/

 

کپی