اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

معرفی ویندوز 11 و 10 به همراه پلیر Km Player

معرفی ویندوز 11 و 10 به همراه پلیر  Km Player

ویندوز 11 آخرین نسخه از سیستم عامل محبوب مایکروسافت است که در تاریخ 24 ژوئن 2021 برای جایگزینی ویندوز 10 معرفی گردید.

دانلود ویندوز 11

طراحی Windows 11 به کلی تغییر کرده و منوی استارت و بسیاری از ویجتها باز طراحی شدند اما برخی الزامات سخت افزاری و سخت گیری ها برای نصب این سیستم عامل باعث جنجال هایی شده است که البته مایکروسافت برای آنهای دلایلی خوبی داشته است. بیشترین تغییر که در ویندوز 11 به چشم می آید؛ تغییرات گرافیکی و Ui می باشد، لبه های تیز و مسطح ویندوز از بین رفته و حالا لبه ها گردتر شده و طراحی زیبایی به خود گرفته اند و منوی استارت با تقلید از Mac OS وسط صفحه قرارگرفته است. جدیدترین نسخه ویندوز 11 با اسم دانلود ویندوز 11 در سال 2021 منتشر شده و شما کاربران می توانید اقدام به نصب آن کنید.

 

دانلود ویندوز 10

ویندوز 10 ، سیستم عاملی ساده و کاربر پسند است که بعد از سالها همچنان محبوبیت خود را حفظ کرده و حتی با معرفی ویندوز 11 همچنان کاربران ویندوز 10 را به آن ترجیح میدهند. این ویندوز با وام گرفتن از ویژگی های گرافیکی و طراحی ویندوز سون و اضافه کردن ویژگی های جدید مانند لود سریعتر و امنیت بالاتر کاربران را به سمت نصب و استفاده از این سیستم عامل  سوق داد. رابط کاربری Windows 10 همچنان بعد سالها کاربر پسند است. ویندوز 10 تقریبا با همه سرویسهای مایکروسافت مانند Outlook، OneDrive و حتی Xbox قابلیت سینک و یک پارچه سازی را دارد. دانلود ویندوز 10 اخرین نسخه همراه با فعال ساز در سایت دانلودسیتی برای شما در دسترس می باشد.

 

برنامه KM Player

کا ام پلیر برنامه پخش کننده ای است که هم میتوانید با آن فیلم نگاه کرده و هم با آن آهنگ گوش کنید.KM Player  تقریبا تمامی فرمتهای صوتی ، تصویری و زیرنویس Subttile را پشتیبانی میکند و علاوه برای اینها قابلیت پخش فیلمهای سه بعدی 3D، FULL HD، 4k و 8K را هم دارد. دانلود برنامه KM Player و نصب آن بسیار ساده است و با داشتن تظیمات پیشرفته این برنامه را به یک پلیر حرفه ای تبدیل کرده است.

---
کپی