اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

بررسی بازی های Minecraft ، AmongUs Mod Apk و Traffic Rider

بررسی بازی های Minecraft ، AmongUs Mod Apk و Traffic Rider

بازی AmongUs Apk

اگر از طرفداران بازی های مافیا هستید به شما بازی AmongUs Mod Apk را پیشنهاد میکنیم. در بازی Among Us شما و تعدادی دیگر بازیکن در یک سفینه فضایی هستید و باید وظایفی را به انجام برسانید. شما در نقش یک کارمند درستکار یا یک خرابکار هستید، وظیفه شخص خرابکار ایجاد خرابکاری در سفینه و کارمند درستکار وظیفه درست کردن آیتم ها و جلوگیری از خراب شدن سفینه هست. در این بین شخص خرابکار میتواند دیگر بازیکنان را به قتل برساند و سعی کند هویت خود را لو ندهد.

 

موتورسواری با Traffic Rider

Traffic Rider یک بازی بی انتها و مسابقه ای است که با دید اول شخص و موتور سواری حرفه ای شما رو ساعتها سرگرم خواهد کرد. تجربه متفاوت با موتورهایی با صدای واقعی ، گیم پلی جذاب و قابلیتهای شخصی سازی تجربه جدیدی را رقم خواهد زد. در بازی Traffic Rider Mod Apk شما به 29 موتور سیکلت دسترسی خواهید داشت که هر کدام از آنها با انجام هر ماموریت و کسب امتیاز قابل ارتقا می باشند. حالا زمان آن رسیده با موتور سیکلت خود وارد مسابقات بازی Traffic Rider Apk شوید ، امیتاز بگیرید ، مراحل پشت سر بگذارید ، پول کسب کنید ، موتور جدید خریده و آن را ارتقا دهید.

---

 

نکاتی درباره این بازی :

1-هر چه با سرعت بالاتری موتور را برانید امتیاز بیشتری میگیرید

2-هنگامی که سرعتتان بالای 100 کیلومتر در ساعت است از نزدیک ترین حالت از ماشینها سبقت بگیرید تا امتیاز کسب کنید

3-رانندگی در لاین خلاف و سبقت از ماشین میتواند علاوه برای امتیاز پول هم به اکانت شما اضافه کند.

ماینکرافت Minecraft Mod Apk

ماینکرافت با دنیای عجیب و بزرگی که هم اکنون در دسترس ماست طی یک دهه مرحله به مرحله توسعه یافته و تبدیل به بازی امروزی شده است.نسخه متعددی از آن برای انواع پلتفرمها ارائه شده است ولی به طور معمول همه مستلزم خرید هستند، نسخه رایگان تحت وب هم وجود دارد که دارای امکانات کم و ابتدایی است. برای همین ما نسخه Minecraft Mod Apk را برای شما در سایت Apkmodct ارائه کردیم تا هم از آخرین نسخه استفاده کنیم و هم بدون هزینه آن را دانلود و نصب کنید.

---

 

 

ماینکرافت یک بازی خلاقانه است که به گیمرها اجازه میدهد دنیای خود را آن گونه که دوست دارند بسازند و در یک دنیای بزرگ مجازی زنده بمانند.شما در هیچ بازی به اندازه ماینکرافت آزادی عمل ندارید تا آنچه میخواهید را بسازید ، این بازی میتواند ساعت و یا حتی سالها شما رو سرگرم کند و پایانی برای این بازی وجود ندارد و تا زمانی که قوه تخیل در شما زنده است بازی ادامه خواهد داشت.به جرات میتوان گفت بازی ماینکرافت مهم ترین بازی دهه گذشته است .

 

کپی