اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

پست اینستاگرامی سخنگوی دولت درباره دیدار با خانواده شهید سید محمدجعفر حسینی

پست اینستاگرامی سخنگوی دولت درباره دیدار با خانواده شهید سید محمدجعفر حسینی

سخنگوی دولت با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامی خود با اشاره به دیدارش با خانواده شهید سید محمدجعفر حسینی، وعده حل مشکل این خانواده را داد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، علی بهادری جهرمی نوشت:

بین ستاره های آسمان یکی هست که انگار برای ما زمینی‌ها چشمک می زند، سید محمدجعفر حسینی آن ستاره من بود توی تاریکی‌ها، همانی که دخترش دست روی سینه پردردش گذاشت و به او نشان داد که جایش کجاست.

همان شهیدی که زبان انگلیسی تدریس می کرد، همانی که بعد از مجروحیت مدت ها مشت مشت قرص می خورد تا ترکش های توی سر و بدنش را تحمل کند، همان شهیدی که لباس های پاره اش فریاد می زدند که چه بلایی سر پیکرش آمده، همان شهیدی که توی بوکمال کورنت خورد. کورنت موشک حرارتی است و هدف های گرم تر را دنبال می کند، مثل قلب گداخته همان کسی که توی بیابان ها دنبال شهادت می گشت، این دو خیلی راحت همدیگر را پیدا کردند و شهید حسینی بعد از ماه ها اسارت در چنگال درد، راه آسمان را پیدا کرد. درست یک هفته قبل از شهید فرودگاه بغداد!

امروز به منزل شهید رفتم، همسر صبور شهید و محمدحسین و زینب را دیدم و یاد آن لحظه ای افتادم که قلب اش را نشان پیکر پدر داد و گفت که جای تو اینجاست، وقتی فهمیدم که او را هنوز به عنوان شهید ثبت نکرده اند اول از همه از خودم پرسیدم که جای او اینجاست؟ ان‌شاءالله شخصا پیگیری خواهم کرد تا مشکلات این خانواده به سرعت حل شود. شاید از این دنیا همین ها برای ما بماند.

---

انتهای پیام/ 

کپی