اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

بارش باران و برف در برخی از محورهای شمالی، غربی و مرکزی کشور

بارش باران و برف در برخی از محورهای شمالی، غربی و مرکزی کشور

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور از بارش برف و باران در محورهای هراز و فیروزکوه خبر داد.

به گزارش ایران آنلاین، امیر معصومی، کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری این وزارتخانه وضعیت جاده‌های برون‌شهری بیست‌وششم دی را اعلام کرد.

وی با بیان اینکه محورهای هراز و فیروزکوه دارای بارش برف و باران است، گفت: همچنین آزادراه تهران-شمال و برخی از محورهای استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، کردستان، کرمانشاه، همدان، لرستان، مرکزی، فارس، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، کرمان، تهران و مازندران دارای بارش باران و برف هستند.

معصومی با اعلام اینکه آزادراه قزوین – رشت نیز دارای بارش باران گزارش شده است، افزود: در برخی از محورهای استان‌های گیلان، ایلام، بوشهر، خوزستان، هرمزگان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی و  سیستان و بلوچستان نیز بارش‌ها به صورت باران است.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور درباره وضعیت ترافیکی محورهای شمالی کشور نیز تصریح کرد:  در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و مسیر رفت و برگشت آزادراه قزوین - رشت تردد روان در جریان است.

وی درباره آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها نیز گفت: در آزادراه کرج – قزوین محدوده پایانه شهید کلانتری  و آزادراه قزوین – کرج محدوده پل فردیس ترافیک سنگین گزارش شده است.

معصومی درباره وضعیت محورهای مسدودی نیز با بیان اینکه محورهای بندر خمیر به سمت بندر لنگه و بندر خمیر به سمت بندرعباس باز شده و تردد در آنها برقرار است، افزود: سایر محورهای مسدود نیز به منوال گذشته هستند و محور جدیدی به مسدودی‌های کنونی افزوده نشده است.

انتهای پیام/

کپی